Onko katusoitto jotenkin romanian mustalaisten yksinoikeus?
https://www.youtube.com/watch?v=3ZrEmhMLZcY
https://www.youtube.com/watch?v=3ZrEmhMLZcY
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Onko Aleksilla rahat noin vähissä? Vaikuttaa vähän järjestetyltä koko homma kun kuvaajakin sattui olemaan sopivasti valmiina, mutta luulisi noilla kytillä olevan tärkeämpääkin tekemistä, vaikkapa niittä häiritseviä ja varastelevia romanikerjäläisiä vahtia.
Video on kuvattu 3.12.2006 joten silloin asia oli hieman erilainen kuin nykyään. Aleksilla oli tuskin tuolloinkaan rahapula. Kysymys oli vain katusoitosta eikä rahapulasta.
Epämusikaalisena ihmisinä minun pitäisi kait alkaa tehdä valituksia kaikista soittajista. Sitten vielä pitäisi seurata, onko poliisille jokin ihonväri arvokkaampi kuin toinen.