Nyt koko Turku

Pysähtyy yhden kadonneen ruotsalaisen takia. Joko Kivioja on julistanut hätätilan valtiaskansalaisen katoamisen johdosta.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Du tycker alltså att hans liv inte är värt något och man skall skita i att leta? ok. du avslöjade just vilket svin du är och man kan fråga sig vem det är som inte är värt något...

Äänestä
  • Joko olet ilmoittautunut vapaaehtoiseksi "kansanmiliisiin", vai onko Henriksson sellaista vielä perustanut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hurrigur kirjoitti:

Pysähtyy yhden kadonneen ruotsalaisen takia. Joko Kivioja on julistanut hätätilan valtiaskansalaisen katoamisen johdosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu