http://www.hs.fi/kulttuuri/Mielitkö festareille Nämä 23 kuvaa voivat muuttaa mielesi/a1305833453405?ref=tf_iHSisboksi300-artikkeli&utm_campaign=tf-hs&utm_source=iltasanomat.fi&utm_medium=tf-desktop&utm_content=articlepage&jako=1065876dfdd4d34a357a9b75ef097b0f
Festareille, katso kuvat ja mieti
Ei kiitos
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Niin,festareilla voi joskus sataa.oOn se hurjaa! suksis ny uusavuton puuhapete muualle trollaa!
Kun on tarpeeksi piriä päässä niin eihän sitä tiedä mikä sää on ja onko kuset housussa. Pääasia, että kuuppa on sekaisin.
Toista se on meillä täällä sivistyksen parissa. Varattiin liput koko perheelle.
http://www.visithelsinki.fi/sites/visithelsinki.fi/files/imagecache/main_image_large/visitor-mainimage/mu_0610_43961.jpg
Me täällä Helsingin Sanomien toimituksessa olemme sitä mieltä että kaikkinainen perverssiys ja dekandenssi käyttäytyminen on hieno asia kun taas hillitty käyttäytyminen, perhearvot sekä säädyllisyys edustavat vain fasismia ja ahdasmielisyyttä.
Jos niinku menee festarelle ja ei saa pokattuu ketää tai sataa, nii saax rahat takasi?