Käy tykkäämässä sivusta ja jaetaan kimpassa asioita mistä voisi olla hyötyö tälle planeetalle.
https://www.facebook.com/pages/IhmistenLuonnon-auttaminen/531979940240594
https://www.facebook.com/pages/IhmistenLuonnon-auttaminen/531979940240594
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Oikeassahan ryhmän perustaja on mutta taitaa olla yhtä toivotonta kuin rukoileminen?
Venäjä on Suomen kannalta suurin uhka tällä hetkellä.
Venäjä ei ole uhka vaan EU joka pakottaa Suomen osallistumaan
Venäjän vastaisiin pakotteisiin,meidän vahingoksemme.
Lisäksi "isäntämaasopimus" joka sallii natojoukkojen tulon Suomeen ja
aiheuttaa Venäjän joukkojen siirrot rajojemme tuntumaan, eli
ollaan sota-asemissa,ilman matojoukkoja ei tuota vaaraa olisi,
neuvottelutie olisi paljon turvallisempi tapa ja Suomen etu.
On selvää ettei Venäjä suostu länsimaiden käskytykseen,
vaan taistelee itsemäärämisoikeudestaan, ja niin meidänkin pitäsi
tehdä ja erota brysselin komentovallasta.
Vai että Venäjä ei ole uhka?Millaisessa pusikossa sinä elät jos et sitä ole tiennyt?Mielummin Brysseli määrää kuin venäjä,viimeeksi kun Venäjä määrsi täälläpäin niin ihmiset kidutettiin,murhattiin ja vietiin keskitysleireille,lisäksi se on yrittänyt tasaisin väliajoin vallata Eurooppaa,toistaiseksi onneksi siinä onnistumatta.
``Lisäksi "isäntämaasopimus" joka sallii natojoukkojen tulon Suomeen ja
aiheuttaa Venäjän joukkojen siirrot rajojemme tuntumaan, eli
ollaan sota-asemissa,ilman matojoukkoja ei tuota vaaraa olisi,
neuvottelutie olisi paljon turvallisempi tapa ja Suomen etu``Siis nytkö ei ole Venäläisiä joukkoja rajallamme hyökkäys aseiden kanssa asemissa ja he ovat aina loukanneet rajojamme ja pullistelleet!Minkälainen ihminen väittää toista?Taidat olla erään median,tukijoiden ja dosentin kanssa Putinin palkka listalla,tehtävänä levittää Suomesta niin paljon täysin valheellista propakandaa kuin suinkin mahdollista.
Venäläiset olisivat vasta sitten tyytyväisiä maahamme jos meillä olisi valuuttana rupla. Kadunnimet venäjäksi. jne. Eipä taida toteutua. Saavat tyytyä tähän.