olen suomi24. selvännäkijä

rohkeesti ennustajalle...esittäkää ihan mitä kysymyksiä,näen teidän tulevaisuuden.
5420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

no saanko osama bin ladenin kiinni??!??!?!?!

Äänestä
  • et tule saamaan kiinni mutta joku toinen on sinua nopeampi ja älykkäämpi. mutta jos haluat saada jonkun kiikkiin,niin voisit aloittaa vaikkapa kärpäsjahdin...onnea jahtiin!

    Äänestä

kuten nimestä näkyy olen runkatessa ajatellut monia naisia,mutta ketä olen kaikkien aikojen eniten?tiedän itse vastauksen,mutta testaan tiedätkö sinä

Äänestä

hei, tiedätkö menneisyydestäni mitään?
kerro, saanko lapsen ja milloin?

Äänestä

Hei!
Mitä näet Vesa Parkkinen 40v miehestä minun suhteeni?Olen tuntenut hänet jo 1v,onko meidän suhteemme kestävää ja onko hän se "oikea"minulle???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lasipallo kirjoitti:

rohkeesti ennustajalle...esittäkää ihan mitä kysymyksiä,näen teidän tulevaisuuden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu