Joillain ei ole elämässään mitään

järkevää tekemistä,pyörivät sitten persujen palstalla kirjoittelemassa pelkkää pas.kaa.

Ei käy kateeksi tuollaisia yksinäisiä raasuja,ovat ilmeisesti ei-persuja.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tulihan se tällekin päivälle tämä sama aloitus.

Äänestä
  • Yksinäisyys on raskasta varsinkin jos ei ole mitään mielekästä tekemistä. Jos suinkin jaksaa niin kannattaa ainakin jumpata sisällä, ihan lattialla mieluimmin jumppamatolla maaten voi tehdä erilaisia liikkeitä niin kauan kun pystyy itse hallitsemaan itseään ennenkuin mahdollisesti tulee jo pakkoliikkeitä tai ei liiku ollenkaan, on kuitenkin hyvä olla jääkapissa ruokaa että jaksaa liikkua ettei soppaa Jos on jääkaappi, maalla pidettiin ennen pihakaivossa ämpärissä ruokia kesällä , ne säilyivät, silloin ei ollut sähköjä eikä jääkaappejakaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo on jutut kirjoitti:

järkevää tekemistä,pyörivät sitten persujen palstalla kirjoittelemassa pelkkää pas.kaa.

Ei käy kateeksi tuollaisia yksinäisiä raasuja,ovat ilmeisesti ei-persuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu