kokoomuskin sössi pj

kun pudottivat vapaavuoren.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rinne ainoa hyvä. Stubbin hullu tollo ja vie Suomen sotaan ellei joudu murhatuksi ennen sitä. Kyllä Venäjä vielä kolauttaa Stubbia ja koko Suomea ja kovaa. Siitä voitte olla varmoja. Luut kohta rutisevat telaketjujen alle, mutta sitähän kokoomus nyt pupillit kiihotuksesta pulleina kerjääkin. Kokoomus johti Suomen lamaan ja seuraavaksi sotaan, Suomen kansan massamurhaan ja koko maan itsenäisyyden menetykseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voivoitaas kirjoitti:

kun pudottivat vapaavuoren.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu