jos klikkaa mitä tahansa mobiiliversiossa ja sen jälkeen palaa takaisin niin sivu menee aina alkuun! eli painettava taas miljoona kertaa "näytä lisää" nappia että pääsee siihen mihin jäi.
onko tämä sitä käyttäjäystävällisyyttä vai puhdasta insinööririemua?
fb:n mobiiliversio
missä järki
1
140
Vastaukset
- fbssä..
itellä ei avaa koko mobiilisovellusta ..
se on kans mukava ihan siis tietokoneversiolla ku selaa esim. listaa jossa 'ihmisiä ketä saatat tuntea' ni ku on selannu sen verran että pitää painaa ''näytä lisää'' ja sen jälkeen kattoo jonku profiilin ja palaa takas listalle ni sepä ei ookkaa siellä kauempana vaan pitää taas selata sinne ''näytä lisää''-asti ..-ja tämä sen hauskempaa mitä useammin ja kauemmas on selannu , jotai 3-4 kertaa näytä lisää, päivä menee tärviölle siinä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1256610MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny545672Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.794426NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun864309Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1034079Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841426- 3341237
- 791235
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a151203Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35978