Feminatsi polttaa kirjan

tasa-arvoa1

Feminatsi polttaa kirjan, jonka sanomasta ei pidä. Christina Hoff-Summerssin War Against Boys kertoo siitä kuinka yhteiskunta on kääntynyt poikalapsia vastaan ja sitähän ei saa tuoda ilmi!

https://imgur.com/a/a8iC4

Ensin poltetaan kirjoja, mitäs natsit teki seuraavaksi?

On päivän selvää, että feministeissä on suuri joukko, joka elää harhaisessa vihahurmostilassa, ja on ihan turha niin sanottujen kahvipöytäfeministien sanoutua tästä irti niin kauan kuin te ette selvin sanoin tuomitse heidän toimintaansa.

Tosiassa feminismihän on fundamentalistinen ideologia, joka palvoo naiseutta. Yksi syy miksi naiset haluavat olla feministejä on sen voimaannuttava ylemmyyden tunne. Feministithän puhuvat hyvin paljon naisten voimaannuttamisesta, ja se on huumaavaa, se on joukkohysterian rakennuspalikka.

Radikaali feminismi imee itseensä kaikki elämässään epäonnistuneet, seksuaalisesti kieroutuneet yksilöt yllyttämään toinen toisiaan. Tämä selittää paljolti feminismin sairaan suhteen seksuaalisuuteen erilaisten vaginataiteiden muodossa.

Jokainen selväjärkinen ihminen ymmärtää, että surkeasti toteutetun vaginan perässään vetäminen keskellä Helsingin katuja on häiriintynyttä, koska julkisuustemppunakin se on, jos ei yhtä raaka, niin silti yhtä mauton kuin kissantappo-video.

Enkä minä anna mitään anteeksi taiteilijoille. Olen itse hyvin taiteellinen ja minulle on ihan turha tulla latelemaan paskaa siitä mikä on taidetta ja mikä ei. Pillujen ja kullien palvominen on pääpiirteiltään häiriintynyttä, monet taiteilijat ovat päästään pipejä. Taiteilijan titteli ei poista sitä tosiasiaa, että pipipää piirtää pippeleitä.

3

180

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Scum scum

      Tuo liike pursuaa niin paljon vihaa että välillä heillä tunkee se vahingossa läpi vaikka tarkotus olisi pitää se viha kulissien takana piilossa. Scum manifestien suomennokset on mukamas jotain nostalgista kirjallisuustoimintaa.

      Osa profeministeistä on liittynyt tuohon liikkeeseen siksi että heitä on kiusattu ja he haluavat "kostaa miehille". Toisin sanoen, viha.

      Joo... ei ne tule onnistumaan miesten keskitysleireillä, mutta aika paljon sotkua on saaneet aikaan. Etenkin se että he ovat kannustaneet muita vihaliikkeitä organisoitumaan on yksi. He ovat myös näyttäneet että mediassa, tutkimuksissa ja kirjallisuudessa voi olla salonkikelpoista ja poliittisesti korrektia vihaa, ja kohta on muitten vuoro. Siitä se sitten lähtee...

      Raukkamaisinta on tosiaan ollut tämän järjestäytyneen vihan kohdistuminen poikiin.

      • pahat juutalaiset

        Kannattaa myös muistaa että koska kyseessä on vihaliike jolla on poliittista valtaa, niin on olemassa uhkakuva jos ilmestyy muita vihaliikkeitä jotka liittyvät tässä yhteen, ja viha vahvistuu.

        On jo nyt havaittavissa että feministien rasistinen siipi on ryhtynyt tekemään yhteistyötä natsien kanssa. Viha on yhteinen nimittäjä, mutta ulkomaailman raiskaukset käytetään yhteistyön välineenä.


    • V´tun palvontaa

      Suoraan Unionin sivuilta:

      #Etsimme haastateltavia: kaiken ikäisiä, näköisiä, kokoisia naisia....
      ... seksi, rakkaus, kuukautiset, raiskaukset ja silpominen, masturbaatio, synnytys, terveys, orgasmit tai niiden puute...

      Tärkeintä on henkilökohtainen suhde pimppiin.#

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      80
      2077
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      366
      1269
    3. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      29
      1147
    4. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      141
      1038
    5. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      146
      896
    6. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      98
      844
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      45
      737
    8. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      62
      726
    9. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      61
      696
    10. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      682
    Aihe