Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olis upeaa työntää iso ja paksu kullí

Nuoreen ja laihaan naiseen/teiniin ... autsss

Kertokaa miltä se tuntuu...
4142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minustakin. Haluan satuttaa naisia, niin hekin tekivät minulle.

Äänestä

Löytyyköhän sellaisia Suomesta...?
Nuoret naiset kun ovat Suomessakin jo ns. hyvässä lihassa.

(ison ja paksun kullin taas moni työntäisi ihan minne vaan, vaan harvallapa on mahdollisuus)

Äänestä

Kerrankin homo oikeassa.

Äänestä

Taitaa olla pedonvikaa.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apinananana kirjoitti:

Nuoreen ja laihaan naiseen/teiniin ... autsss

Kertokaa miltä se tuntuu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu