Haluaisin nussia enkeliä.
Enkelifetissi
8
186
Vastaukset
- Sivusta seuraaja
Kelpaanko minä siksi enkeliksi? Minä käynkin vieressä, tulee aivopieruja ja röyhtäilen - eli "KÄYN" NOIN synonyyminä!
- Kristuz
Tietysti, kaikki KÄY!
- tetset
Siivet muistuttaa chilejä
- dfsfdsdfsfd
Tuollaisia ovat serafit, nuo taivaalliset enkelit.
- MANAAJA
Valon enkeleitä on kutsuttu palstalle aineettomina. Tiedotetaan täten, ettei heitä voi nussia eikä muutenkaan heidän kanssaan sexiä tahi muuta lihallista huvitusta harrastaa.
- hgfhjgf
Minulla lurahti kyllä nyt paskat housuun.
- .---
Ei ne aineettomia ole. Näkyvät, joten ainakin osa atomeista tässä maailmassa.
Mutta osittain toisessa ulottuvuudessa. Näin luulisin. Olen nähnyt menevät seinän läpi. Fyysinen kontakti siis mahdottomuus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658