aina kun Laura ilmaantuu pöydän eteen alkujuontoa tekemään, niin jalat on hieman harallaan ja polvet painuu aavistuksen yhteen kuten pihtipolvisilla yleensä. Tuo seisonta-asento paljastaa sen, että ladylla on oikea takamallinen oravanpesä.. :-P
Kaunis ilmestys jota useasti toivoo näkevänsä vuorossa.
urheiluruudun Laura Arffman
26
4665
Vastaukset
- NaZo
vastaavasti Maija Kautto on lihonut todella paljon vähällä aikaa. Ois kiva misu 20 kiloo kevyempänä painoksena
- OjIk
Maija on hyvin naisellinen ja viehättävän oloinen . Tiedoksi, että sellaiseksi synnytään ---kenenkään on turha alkaa matkimaan. Ääni on myös hyvin viehättävä.
- Anonyymi
rumat ja läskit radioon!!
- J.K.
Vai niin.
- Anonyymi
HeHEEEEE
"Tätä et nähnyt tv:ssä – Ylen Laura Arffman teki käytännön pilan uransa lopettavalle aviomiehelleen"
is.fi maastohiihto
- prqewe
Takamallinen oravanpesä? :'DD MITÄ? Vaatii selvennystä!
On kyllä kaunis nainen ja olen saman huomannut noista jaloista. Vähän hassun malliset, mutta söpöt. - d.i.y
Onneksi YLE palvelee myös peräkammarinpoikia.
- JalluKalervo
Onkohan potkaissut Pentsisen menemään kun sormus nimettömästä häipynyt? Ehkäpä oikea ratkaisu sillä Rion yöstä voi käteen tarttua yhtä ja toista kivaa..
- Kulta_kelpaa
Rion yössä voi paikallinen köyhä tarttua sormukseen ja leikata samantien sormen mukaan. Siksi tämä varovaisuus.
- aamosanttila
Onko Laura raskaana?
- aleksi_94_
Laura on todella upea. Klassiset kauniit piirteet, vahva leuka, timmi vartalo.
- Anonyymi
Giggity!
- epäsuhta
Jykeväkasvoinen nainen ja pieni kroppa, isoon päähän verrattuna.
- NaaTuLa
Jep, aika isolta näyttää pää muuhun kroppaan nähden.
- Anonyymi
Tänään muuten näytti, että oli äitiysmekko päällä. Toivottavasti.
- Anonyymi
Hyvin tuntuu persaus kasvavan leveyttä. Ei voi olla noin hemmetin vaikeaa pitää itsensä kunnossa. Silvennoinen jo aikoinaan lauloi, että rumat ihmiset menkää kotiinne. Pitää tismalleen paikkansa.
- Anonyymi
Herranjestas kun on paksut reidet naisella. Tänäänkin oli joku hamonen päällä illan lähetyksessä. Voi yök.
- Anonyymi
Laura on upea!
- Anonyymi
Upea vahva leuka!
- Anonyymi
Toivottavasti on muistanut pitää puutarhan siistinä
- Anonyymi
Pentsinen otti ja lähti. Siitä nyt vaan uutta matoa koukkuun. Jutin sanoin "etiäpäin"
- Anonyymi
Saiko Arffmanni vierasta kalua Trondheimissa vai mikä meni pieleen
- Anonyymi
No mut hei joskushan se elämä kolhi..hei, koetahan pärjäillä..no mut hei, olisit ihan asiallinen juontaja, hei..jos jättäisit sen "hei" sanan tsunamitoiston vähemmälle..no mut hei, tällästähän tää on.
- Anonyymi
Voimia Anssi! Nyt kun joudut maksamaan ruokkoja Lauralle n. 15 vuotta niin on Anssilla kevyt olo.
- Anonyymi
Ei se avio-onni tainnu niin ihanaa ollakaa! Muija pitkiä aikoja pois kotoaan ja ukko kyllästy pentui hoitaa! Niin se tais suunnillee mennä!
- Anonyymi
Vaikea arvioida kumpi kävi vieraissa vai käviköhän molemmat? Hiihtäjät tunnetusti nai kaikkia kaksjalkaisia kisojen aikana. Toimittajista en ole varma, ehkeivät voi kun ovat töissä. Oma arvaus on että Pentsisellä ei pysynyt sukset eikä housut jalassa ja on käynyt vierasta piirakkaa maistelemassa.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827096Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267053Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1086157Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455404Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635185Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163467Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003380