Missä hinnoissa vuokra asunnot esim omakotitalot ovat jos vähän syrjemmässä ja onko siellä niitä vuokrattavana?Mistä sieltä kannattaisi kysellä asuntoja?Entä rivitalot?Asiallisia vastauksia kaipailen.
Muutto mäntsälään
3
358
Vastaukset
- ex mäntsäläläinen
Kierrä koko paikkakunta kaukaa. Niin sisäänpäinlämpiävää porukkaa noi alkuasukkaat siellä. Kaikki hinnat pks tasolla.
- edes joku möksä
Kiitos vastauksestasi.Onko siellä mitään vanhempia omakotitaloja vuokralla, kun kaikki ei niitä ilmoittele julkisesti?En mä niistä ihmisistä välitä.Olen vaan tähän nykyisen kaupungin betoniseiniin kyllästynnyt
- Polkupyöräpete
Ei taida paljon omakotitaloja olla vuokrattavana täällä. Uusia polkuja pyöräillessä on tullut huomattua vanhoja omakotitaloalueita teollisuusalueiden vieressä ja lähellä keskustaa (esim. paloaseman ympäristö), jotka vaikuttavat ihan mukavilta paikoilta ja taitavat olla melko aliarvostettuja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609077IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3126299Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661380Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61311- 1091111
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.791005Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut61889Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43788MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311708Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23696