TÄYNNÄ SKITSOFREENISIA ANTIPERSUJA
PERSUPALSTAN VOI LOPETTAA
VEDÄ ITSESI VESSASTA
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Taas on ilta tullut ja persu kärsii omista harhoistaan eli antipersuista. Kun ei muuta keksi niin yrittää vetää itseään vessasta. Toivottavasti ei kuitenkaan ulkovessasta.
Sisävessan voi vetää ja siellä voi myös vetää. Ulkovessassa enimmäkseen vetää, kun se on niin harvatekoinen.
tunnetusti käytä vessaa. missä persu siellä jätös
Eikö aloittajapersu tiedä, että vesivessaan ei saa heittää vieraita esineitä? Ei edes persuja. Viemärit siinä menee tukkoon.
Niitä kuitenkin löytyy sillon tällöin, kun persu on vaivautunut pytylle saakka. Persuilla kun on tuo mieltymys työnnellä vieraita esineitä omiin ja toistensa sankkireikiin.
ei voi kun ihmetellä tätä tasoa tällä palstalla, eikä ole kyllä persujen aiheuttamaa tämä alta arvostelun oleva taso.
No etpä itsekään tasoa nosta? Mikset häivy jonnekin? Oletko masokisti?