Naapurin karvannyppijä

karvat karvat

Tuossa Rantakadun varressa asustelin pari vuotta vihreässä kerrostalossa neljännessä kerroksessa.
Vastakkaisessa talossa aina iltaisin syttyi kirkas lamppu ja nuorehko nainen asettui leveälle sohvalle .Ensin oletin,että nainen kudoskelee tai virkkaa siinä ahkerasti joka ilta ja välillä aamuvarhainkin.Kädet vispas tiuhaan tahtiin sylissään.
Homma alkoi kiinnostaa sen verran,että tarkensin apunäköelimiäni ja mitä ihmettä.Nainen levitteli reisiään ja nyppy pillunkarvoja pinseteillä.Ja maisemat suoraan kohti ikkunaani.Venytteli ja levitteli pilluaan.
Välillä koppasi aamutakkinsa päälle ja tuli tupakalle ikkuna-aukkoon.Ja taas takki pois ja hommiin.Valehtelematta hän ahersi karvojensa kimpussa 3-4 tuntia joka päivä.
Kyllä hän huomasi ,että seurailin sitä touhua ajoittain ahkerastikin,poikamies kun silloin olin.Naisystävlle kerroin naisesta ja harrastuksestaan.Niinpä hän välillä uteliaana tuli katsomaan touhua.Tietysti naipastiin siinä ,kun näytti että homma kiihotti meitä kumpaakin.Välillä siinä pöydällä nussittin ja silloin nyppijä selvästi kiihotti itseään eli seurasi ikkunaamme.
Välillä heilautettiin kättä naapurin kanssa,että juttu tiedossa.En kuitenkaan koskaan menny hänen luokseen,koska näin,että kissoja sillä on asunto täynnä ja niistä en tykkää.Toki kotikadullamme moikattiin,että jaha naapuri,mutta ei keskusteltu.
Varmaan nainen nyppii siellä pillunkarvojaan tänäänkin.Minä olen jo muilla mailla.
Aikamoinen masokismi taisi olla kun nyppimällä karvansa kiskoi.Terkkuja vaan ex naapuri.

3

935

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kalavaleita

      Tuskinpa kellään riittää karvoja nypittäväksi 3 - 4 h joka päivä. Ne loppuvat sitä ennen kesken.

    • ei kalavale

      Paljonko arvelet naisen alapäässä olevan karvoja,tuollaisella suomi-venäläisellä .Kymmeniä tuhansia.Ja uutta kasvustoa pukkaa koko ajan kun nyppii .

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      117
      6329
    2. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      380
      6142
    3. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      69
      5970
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      344
      3962
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      145
      2365
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      4
      2345
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      119
      1403
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      12
      1241
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      186
      1085
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      59
      887
    Aihe