Naapurin karvannyppijä

karvat karvat

Tuossa Rantakadun varressa asustelin pari vuotta vihreässä kerrostalossa neljännessä kerroksessa.
Vastakkaisessa talossa aina iltaisin syttyi kirkas lamppu ja nuorehko nainen asettui leveälle sohvalle .Ensin oletin,että nainen kudoskelee tai virkkaa siinä ahkerasti joka ilta ja välillä aamuvarhainkin.Kädet vispas tiuhaan tahtiin sylissään.
Homma alkoi kiinnostaa sen verran,että tarkensin apunäköelimiäni ja mitä ihmettä.Nainen levitteli reisiään ja nyppy pillunkarvoja pinseteillä.Ja maisemat suoraan kohti ikkunaani.Venytteli ja levitteli pilluaan.
Välillä koppasi aamutakkinsa päälle ja tuli tupakalle ikkuna-aukkoon.Ja taas takki pois ja hommiin.Valehtelematta hän ahersi karvojensa kimpussa 3-4 tuntia joka päivä.
Kyllä hän huomasi ,että seurailin sitä touhua ajoittain ahkerastikin,poikamies kun silloin olin.Naisystävlle kerroin naisesta ja harrastuksestaan.Niinpä hän välillä uteliaana tuli katsomaan touhua.Tietysti naipastiin siinä ,kun näytti että homma kiihotti meitä kumpaakin.Välillä siinä pöydällä nussittin ja silloin nyppijä selvästi kiihotti itseään eli seurasi ikkunaamme.
Välillä heilautettiin kättä naapurin kanssa,että juttu tiedossa.En kuitenkaan koskaan menny hänen luokseen,koska näin,että kissoja sillä on asunto täynnä ja niistä en tykkää.Toki kotikadullamme moikattiin,että jaha naapuri,mutta ei keskusteltu.
Varmaan nainen nyppii siellä pillunkarvojaan tänäänkin.Minä olen jo muilla mailla.
Aikamoinen masokismi taisi olla kun nyppimällä karvansa kiskoi.Terkkuja vaan ex naapuri.

3

940

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kalavaleita

      Tuskinpa kellään riittää karvoja nypittäväksi 3 - 4 h joka päivä. Ne loppuvat sitä ennen kesken.

    • ei kalavale

      Paljonko arvelet naisen alapäässä olevan karvoja,tuollaisella suomi-venäläisellä .Kymmeniä tuhansia.Ja uutta kasvustoa pukkaa koko ajan kun nyppii .

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa

      Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m
      Maailman menoa
      301
      5517
    2. Kohdataanko me

      Enää?
      Ikävä
      72
      5072
    3. Rakkaalle miehelle

      Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest
      Ikävä
      48
      4176
    4. Eräs on taas viettänyt kokoyön täällä!!

      Etkö sä nuku koskaan??
      Ikävä
      51
      3850
    5. Olipa turha tämä

      Rakkaustarinamme
      Ikävä
      43
      3504
    6. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      89
      3143
    7. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      73
      3016
    8. Mitä tapahtuu

      Sitten keväällä ja kesällä
      Ikävä
      42
      2197
    9. Voitko sanoa jotain

      Hellää?
      Ikävä
      49
      2138
    10. UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?

      Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami
      Euroviisut
      27
      2088
    Aihe