Nooh pispoju miten ne riisti Viroa ja Ukrainaa

Stalinin ja Lenin modernisoi ne. Luuletko sinä helvetin kusikallo Ukrainalla ja Virolla olleen mahdollisuuksia nykyaikaan ilman venäläistä sivistystä. Tietyt ukrainalaiset ja virolaiset piti tappaa koska ne hidasti kehitystä. Enemmistön Ukrainassa ja Virossa tapahtuneista murhistatekivät Arnold Meren ja Leonid Breznevin kaltaiset paikalliset kommunistit. Eihän niillä virolaisilla perkele olisi edes laivoja ilman Neuvostoliittoa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi vit*u, että joku osaa olla tyhmä ja katkera. Sama idioottimainen levy soi tuhat kertaa päivässä. Onneksi noin ärsyttävällä ja pässillä ei voi olla asiat muutenkaan hyvin. Se on vähintäänkin oikein ja saa hyvälle mielelle.
Aiotko tyhmä saapas kirjoittaa koskaan mitään oikeaa historiaa? Tai jos (ja kun) jatkat esim. tukijussi itkuvirttäsi, niin riittääkö äly laittamaan niitä esim. "yhteiskunnan tuet ja avustukset "-otsikon alle? No älä vastaa, ei se ole riittänyt ennen, eikä se tule riittämään jatkossakaan. Et varmasti tule viisastumaan, päinvastoin.

Äänestä
  • Hei unohdit Stallari Valehtelet! Hei unohdit Stallari Valehtelet! Hei unohdit Stallari Valehtelet! Hei unohdit Stallari Valehtelet! Hei unohdit Stallari Valehtelet! Hei unohdit Stallari Valehtelet! Hei unohdit Stallari Valehtelet! Hei unohdit Stallari Valehtelet! Hei unohdit Stallari Valehtelet! Hei unohdit Stallari Valehtelet

    Äänestä

  • Onhan se hyvä sun "perheenisä" jotain lukea ennen ku aloitat rumien kakaroittesi raiskaamisen taas illalla. Hanki muuten oikeasti jotain rauhoittavia mikäli se lääkäri joka päästi sinut avohoitoon ei ole niitä vielä määrännyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


On totuuden aika kirjoitti:

Stalinin ja Lenin modernisoi ne. Luuletko sinä helvetin kusikallo Ukrainalla ja Virolla olleen mahdollisuuksia nykyaikaan ilman venäläistä sivistystä. Tietyt ukrainalaiset ja virolaiset piti tappaa koska ne hidasti kehitystä. Enemmistön Ukrainassa ja Virossa tapahtuneista murhistatekivät Arnold Meren ja Leonid Breznevin kaltaiset paikalliset kommunistit. Eihän niillä virolaisilla perkele olisi edes laivoja ilman Neuvostoliittoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu