Svekot ovat todella loistavia

he kuulemma erottavat torilla kurkut ja tomaatit ilman ruotsinkielisiä nimikylttejä....HURRAA!
557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Härregod sentään että ihan ilman kylttejä pärjäävät torilla.

Äänestä

Onko se mahdollista?

Äänestä

Jävla finne piru

Äänestä

Oho!

Äänestä

Jag förstår inte

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HATTUA NOSTAN kirjoitti:

he kuulemma erottavat torilla kurkut ja tomaatit ilman ruotsinkielisiä nimikylttejä....HURRAA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu