Paskattaa niin helvetin saatanasti, pitäskö mennä jo paskalle vai meenkö myöhemmin?
Paskattaa saatanasti
Epätietonen
6122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mene terveyskeskukseen paskaIIe ja anna samalla näyte helikobakteerin tai muiden sairauksien varalta.
Kerro samalla mitä kirjoittelet keskustelupalstoille, niin voit ehkä saada muutakin apua.
Kannattaa ehdottomasti pidätellä niin kauan kunnes uloste pyrkii väkisin rynnimään pihalle. Tämä odotus kannattaa sillä se on uskomattoman orgastinen kokemus joka aiheuttaa useiden tuntien raukean ja endorfiinin täyteisen olotilan.
( * ) ~~~ ~~
Kun tarpeeks kauan pidättelee niin se paska tulee suusta.
Ei muuten tule, vaan suoli halkeaa n. 10 kilon kohdalla ja sonta leviää mahalaukkuun. Koska tavara ei varsinaisesti ole steriiliä, niin tulehdusarvot pomppaavat lukemiin josta hengissä selviäminen on täysin tuurin varassa.
Leikkaussalin henkilökunnalle aika inha kokemus kaivaa kakka joka kolosta ja pestä suoliasi.
Miettikää tätä kun vedätte niitä pillereitä ja viinaa niin paljon, että ette pasko kuin joka toinen viikko tuntikausia kestävän hirveän ähellyksen kanssa.
Et taida paljoa tietää viinan juonnista ja siitä kuinka paska ikäänkuin itsestään valuu anuksesta ulos kysymättä aikaa saatikka paikkaa.. Ja mitä enemmän viinaa on juotuna, sitä salakavalammin hätä tulee housuihin!