Petri...

...mihin katosit eilen? Olis ollut kiva jatkaa juttua...
6432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Missä nähtiin?

Äänestä

Olis aika jo sun päästä siittä pirttihirmustas. Vuosia ollaa tietty että kuulutaa toisillemme. Ei jätetä tätä kesken ny.

Äänestä
  • Ai vuosia on kulunut mutta mitään ei ole tapahtunut..
    älä luule itsestäsi liikoja. Pete voi dipata pippeliä sussa mut vaan sille se jää.. susta ei muuhun ole! Jos olis tilanne ei olis tää.. mieti..jos sulla edes älyä on.

    Äänestä

  • Pallohan on sun käsissäs.

    Äänestä

  • Tomjone.. kirjoitti:

    Pallohan on sun käsissäs.

    kirsi oot pallo

    Äänestä

  • pete jee kirjoitti:

    kirsi oot pallo

    Oli sillä aika isot vatsamakkarat. ..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kirsi kirjoitti:

...mihin katosit eilen? Olis ollut kiva jatkaa juttua...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu