Homoilla ratsastavan Rinteen..
ökypalkalla...
871
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Noilla tuloilla minuakin naurattaisi.
Ei työläisten edustaminen mitään halpaa huvia ole.
Homokeisari Rinne nauraa paskaista nauruaan.yllä. Homoille ja lesboille mannaa.
Milloin homokeisari rötös-Rinne saa seta mammalta homottamispalkinnon ?
Arhinmäki sai jo;
http://www.talouselama.fi/uutiset/seta palkitsi exministerin ja kohupostimerkin julkaisijan/a2255563
Mk
.
Suhtaudun homouteen ja varsinkin pedofiiliaan taipumuksena, meillä kaikilla, voi sellaisia olla niin seksuaalisuudessa kuin muussakin toiminnassa.
Mutta asia kun on niin, että jos joku haluaa Jumalalleen uskollinen olla, ei sovi tätä taipumustaan harjoittaa,
eikä omia sallivampia ohjekirjoja "muunneltuja raamattuja" mieltymyksiään varten tehdä.
Joskus polulta hairahtumisia voi sattua kaikille, mutta silloin pyydetään aidosti Jumalalta anteeksi ja tehdään parannus.
Homotus on paras vaaliteema ja me demarit olemme sen keksineet itellemme.
Koskahan Pave "paskahousu" Liposkan suusta kuuluu sammakko "Mehän olemme kaikki homoja" kuten se sammakko että "Mehän olemme ruotsalaisia"
Vilpittömästi, kun on juuri huidellut ranttikengällä eläkeläisiä munille!
Rinnekin saa aikanaan homoleiman perseensä postimerkissä ja demarein alamäki senkun vain jatkuu. Eläkeläisiltä taas leikattiin indeksin verran,joka oli jo Urpilaisen syytä.