Olen erittäin pettynyt siihen millaista palvelua tässä drinkkibaarissa sain baarimikolta. Tyyppi on laiha ja hiukset pitkähköt sekä ohutta parranhaiventa leuassa. Käsittääkseni Janne nimeltään. Kyseinen tyyppi on aina ollut ylimielinen, mutta eilen saamani kohtelu oli ala-arvoista!!! Valittaisin omistajille, mutta olen kuullut, että baarimikko on heidän kaverinsa, joten en usko, että siitä on hyötyä. Haluan levittää sanaa siis näin! Tällainen henkilö ei sovi asiakaspalvelutyöhön!!!!
Skål baari Tampere
Pettynyt asiakas
1
246
Vastaukset
- wuwuzela1
potkut tuommoiselle, pitää laittaa sana kiertämään!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4095989- 815333
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484364- 523931
- 523729
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1653429Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1083199Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky533173- 432279
- 492205