Mitä ajattelet. Onhan selvää, että olet vihainen, ehkä katkerakin.
Kertoisit mies suoraan ja huolettomasti
luonnonmullistuksia
16242
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
en vihainen enkä katkera vaan ahdistunut.
Mitä on tapahtunut sellaista mistä mies voi olla katkera vihainen
Vain todella tunneasioissa yksinkertaiset miehet olevat toimivat yleensä niin.
hieman ensin?
Olikohan tämä aloittajalle? En taida ymmärtää... Minä nyt vain käytöksen perusteella olen tullut tuohon johtopäätökseen.
Sä olet tän palstan t y h m i n ja noloin akka, oikeesti!! Tuolla on sen luonnonmullistuksia kaverin aloitus, olisit pykänny tän tyhmääkin tyhmemmän kyssäs siihen ketjuun!
Huomiohuora- huomio keinolla millä hyvänsä. todellakin!
miltä hänen käyttäytymisensä sitten on vaikuttanut? aina kun luo sellaisen silmäyksen tänne palstalle mitä on puheenaiheena niin hyvin äkkiä huomaa ketjujen turhanpäiväisyyden. minua kun ei missään vaiheessa ole pätkääkään napannut pyöriä täällä. suoranaisemmin se ottaa päähän hyvin paljon lueskella näitä tunnisteettomia tyhjänpuhuvia ketjuja. niimpä olen tyytynyt availemaan vähän ketjuja sieltä täältä ja yrittänyt hahmottaa kokonaiskuvaa. sehän on kuitenkin monilla täysin sama. kun olet lukenut yhden ketjun olet käytännössä lukenut ne kaikki. joten riittää kun huomaa sen että kellään ei tunnu olevan kellekään mitään oikeaa sanottavaa sillä kukaan ei pyri erottumaan täältä millään tavoin edistääkseen suhdettaan ko. ihmiseen. ehkä siitä välillä tulee vähän hmm kuittailtua...
Kerroitko omia ajatuksiasi? Et?
Ei annettu mahdollisuutta kertoa.
Mahdollisuuksia on aina ja niitä käytetään. Ei niitä odotella että joku antaa.. Sössöttele ja selitä vain itsellesi tapojasi täällä, kun et uskalla kohdata häntä todellisuudessa.
yhteyttä vain otat, kyllä se siitä.
Olen tämän sanonut ennenkin, mutta sanotaan vielä. Kyse ei ole siitä, että en olisi ottanut yhteyttä. Olen ottanut, monella tavalla.
Jos olisin saanut vastauksia, en asiasta näin puhuisi. Olen ihmeellisessä, oudossa tilanteessa ja hyvin hyvin surullinen. Ehkä sitten puran asiaa tällätavoin, en ole varma. En tiedä johtaako tämä tai mikään mihinkään.
ei voi kysyä suoraan kyseiseltä henkilöltä vaan täällä arpoo..
ajattelen,että olisi kiva olla naisen kanssa piilossa jossain kaksin.
mutta kuitenkin..
En välttämättä, riippuu
en ole vihainen enkä varsinkaan katkera. Olen vaan surullinen, pettynyt ja hajalla, monestakin syystä. Voin kertoa lisää face to face jos kysyt suoraan. en muuten.