epätoivoinen Victoria Shuudifonya

minä

Tyttö yrittää tuoda itseään epätoivoisesti julkisuuteen, kun ei saanut levysopimusta. Nyt pari päivää sitten Ilta-Sanomissa oli taas juttua kuinka Victoria masentui Idolsin jälkeen ja lihosi. Ja hän pelkää koko ajan, että ei koskaan saa levytysopimusta. Tämän saman jutun tyttö sepitti muistaakseni Hymy-lehdelle kesällä. Minulla meni maku Victoriasta sen jälkeen kun hän alkoi naurettavalla ja epätoivoisella tavalla tyrkyttää itseään.

4

3569

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • blue

      kun julkisuuteen haluaa ja levyjä myydä (tai saada sopimuksen) sitä pitää osata tyrkyttää itteensä mediaan. kaikkihan "julkkikset" sitä tekee.

    • Ilkeämielinen nettifasisti

      Voi voi, että oikein lihoi. Eiköhän sitä elopainoa ollu jo valmiiks vähintäänki tarpeeks -työnnetäänköhän Victoria seuraavan Haluatko epätoivoisesti taustanauhalaulajaksi-formaatin koelauluihin kottikärryillä??

    • inhimillinen

      Naurettavaa sanoa noin. Jos toinen voi oikeesti
      pahoin niin kannattaako vielä viskata suolaa
      haavoihin ja kirjottaa tollasta paskaa tänne?
      Uskon että Victoria haluaa olla julkisuudessa
      mutta en usko että näissä bulimia merkeissä?
      Mistä lehdistä oot lukenu?... Öö... Hymy ja Ilta sanomat. Puuttuu vielä seiska niin sulla on
      kaikki lehet jotka levittää täyttä valhettta
      ihmisistä. Naurettavaa kapeakatseisuutta.
      Monet kertovat kokemuksistaan myös auttaakseen
      muita.

    • Hehhehee123

      Vanha ketju, melkein 15 vuotta välissä ja vihdoin... Victoria Shuudifonya on julkaissut uuden sinkun!!! Julkkarit olivat komeasti Piikkiön paikallisessa, mahtoivat olla paikalliset pulsut innoissaan.:D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      200
      5743
    2. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      105
      5621
    3. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      190
      4623
    4. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      51
      4053
    5. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      61
      3940
    6. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      31
      3576
    7. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      20
      1454
    8. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

      Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
      Ikävä
      130
      1370
    9. Kova ikävä parittelukumppania täällä korvessa

      Mutta muuten kyllä on rauhallista.
      Ikävä
      19
      1045
    10. Jotenkin tämä

      tilanne taas eskaloitui ja saat mut roikkumaan täällä palstalla. Turhaan. Ei nämä tekstit sua koskaan tavoita. 😭
      Ikävä
      33
      960
    Aihe