Olen lähes kolmekymppinen parisuhteessa elävä nainen, jäin taas työttömäksi pätkätöistä ja se vissiin masentaakin.
Vaikka kuinka päätän, etten mene aamulla koneelle, niin ei lupaus pidä, vaan etsin 3d hentaita, se kiihottaa ja saa ilmeisen pimeen puoleni esiin, kuten ehkä myös piilevän bi taipumukseni.
Kun aamulla päätän, että nyt pesen ikkunat, niin pillun litinäksi se menee, puoleen päivään mennessä olen tyydyttänyt yleensä 2-3 kertaa, erikoisen kiihottava on 3d movie, jossa tytön rintoihin työnnetään nännien kautta sukkapuikot, tällaistahan en todellisuudessa missään tapauksessa haluaisi tapahtuvan, kuitenkin fantasioin masturbaation aikana, että olen sidottuna ja rintoihini työnnellään akupunktioneuloja.
Kai mahdollinen uusi työsuhde pelastaisi tästäkin kierteestä, tai joku muu asia, toivon niin.
pahoin koukussa
morkkissa
1
210
Vastaukset
Missä päin asut mitä olet tehny työksesi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651606
- 104931
- 75753
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa17618ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m159497- 26429
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;188428