Olen lähes kolmekymppinen parisuhteessa elävä nainen, jäin taas työttömäksi pätkätöistä ja se vissiin masentaakin.
Vaikka kuinka päätän, etten mene aamulla koneelle, niin ei lupaus pidä, vaan etsin 3d hentaita, se kiihottaa ja saa ilmeisen pimeen puoleni esiin, kuten ehkä myös piilevän bi taipumukseni.
Kun aamulla päätän, että nyt pesen ikkunat, niin pillun litinäksi se menee, puoleen päivään mennessä olen tyydyttänyt yleensä 2-3 kertaa, erikoisen kiihottava on 3d movie, jossa tytön rintoihin työnnetään nännien kautta sukkapuikot, tällaistahan en todellisuudessa missään tapauksessa haluaisi tapahtuvan, kuitenkin fantasioin masturbaation aikana, että olen sidottuna ja rintoihini työnnellään akupunktioneuloja.
Kai mahdollinen uusi työsuhde pelastaisi tästäkin kierteestä, tai joku muu asia, toivon niin.
pahoin koukussa
morkkissa
1
204
Vastaukset
Missä päin asut mitä olet tehny työksesi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207061Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1174830L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634086TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143404Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7052163Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2481546- 671405
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581388Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j561344Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä211069