hauskaa seurata ihmisten reaktioita trollaukseen. Eräillä palstoilla on tietyn tyyppistä juttua ja reaktiot ovat vähintäänkin mielenkiintoisia. Hyvä ettei poliiseille soiteta...
Hauskaa on ollut ja tulee olemaankin. Kun on seurannut ja tutkinut asiaa, niin yllättävän monella palstalla trollataan. Vapusen palsta voi olla vähän haastava kohde aloittelijoille.
suosikki trollityyppi on ehdottomasti*************** :-) Vedet silmissä saa nauraa ihan oikeasti! Jos suosikki trolli lukee, niin tietää tasan tarkkaan mitä tarkoitan!
Sitä vaan ei heti huomaa milloin on kohde :-)
jeps.
hehhehh... naurattaa!
****** *** ** ******
7
156
Vastaukset
- ...
Tämän toisen avauksen voi poistaa. Tai noh eihän Suomi24 ylläpito oikein reagoi vaikka tekisi 50kpl samaa aloitusta peräkanaa.
- summer day
Typerää tehdä kaksi aloitusta samasta aiheesta, järjen köyhyyttä.
- anteex
summer day kirjoitti:
Typerää tehdä kaksi aloitusta samasta aiheesta, järjen köyhyyttä.
Tämä oli puhdas vahinko. anteex..?
Mariska on tehnyt biisinki tästä "anteexi" -aiheesta.
- pekka päivää
Nimeni ei ole olli
- smura
jöpöttääkö sinulla? Minulla ei
- penii sälärööh..
Hössäpönnä alladatna!!!
- 1-1
Ei sua oikeesti naurata. Kuvittelet vain. Oikeesti sua itkettää ja kiihottaa samalla ja siks vietät liikaa aikaa sisällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753537
- 622674
- 812557
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582388Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912317Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2311924- 421873
- 441749
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151441EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491398