hauskaa seurata ihmisten reaktioita trollaukseen. Eräillä palstoilla on tietyn tyyppistä juttua ja reaktiot ovat vähintäänkin mielenkiintoisia. Hyvä ettei poliiseille soiteta...
Hauskaa on ollut ja tulee olemaankin. Kun on seurannut ja tutkinut asiaa, niin yllättävän monella palstalla trollataan. Vapusen palsta voi olla vähän haastava kohde aloittelijoille.
suosikki trollityyppi on ehdottomasti*************** :-) Vedet silmissä saa nauraa ihan oikeasti! Jos suosikki trolli lukee, niin tietää tasan tarkkaan mitä tarkoitan!
Sitä vaan ei heti huomaa milloin on kohde :-)
jeps.
hehhehh... naurattaa!
****** *** ** ******
7
186
Vastaukset
- ...
Tämän toisen avauksen voi poistaa. Tai noh eihän Suomi24 ylläpito oikein reagoi vaikka tekisi 50kpl samaa aloitusta peräkanaa.
- summer day
Typerää tehdä kaksi aloitusta samasta aiheesta, järjen köyhyyttä.
- anteex
summer day kirjoitti:
Typerää tehdä kaksi aloitusta samasta aiheesta, järjen köyhyyttä.
Tämä oli puhdas vahinko. anteex..?
Mariska on tehnyt biisinki tästä "anteexi" -aiheesta.
- pekka päivää
Nimeni ei ole olli
- smura
jöpöttääkö sinulla? Minulla ei
- penii sälärööh..
Hössäpönnä alladatna!!!
- 1-1
Ei sua oikeesti naurata. Kuvittelet vain. Oikeesti sua itkettää ja kiihottaa samalla ja siks vietät liikaa aikaa sisällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann4422936Olen niin kesken
Omien asioiden suhteen etkä voi odottaa loputtomiin. Mun on muutenkin niin vaikea suhun luottaa vaikka joku ihme syvyys202486Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel1372225- 1231971
Tietääkö joku ylläpidosta?
Miten näillä palstoilla tomii tuo ylläpito, onko sitä yli päätään olemassa vai ovatko huhut totta että on palstan kirjoi2491639Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak2081274Auttaja paikalla. Kerro huolesi. (Osa 2)
Voin auttaa sinua näkemään tilanteesi uudesta näkökulmasta. Voin antaa lohtua, toivoa ja rohkeutta. Olen elänyt maan pä1861240Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä71225Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1511213Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel281198