Skitsolle kenkää palstalla. Mt-palsta on sen koti.
Skitso hekumoi palstalla raiskauksilla. Skitso hoitoon!!
Skitso mt-palstalle
6104
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Lisäyksenä vielä että 20-30 palstalla hekumoi!
Varmasti suomi24:sen historian säälittävin tyyppi.
Oletko hoitava lääkäri, joka asiakkaansa tietoja jakelee? Muussa tapauksessa jätä nimittelyt. Eikä lääkärikään oikein tekisi.
Raamatun mukaan hullukaan ei oikealta tieltä eksy, joten turhaan käytät halventavaa kieltä. Ns. hullu voi olla itseäsi viisaampi.
Kahta en ymmärrä; vl-väen kielenkäyttöä kuviteltua mielen sairautta kohtaan ja ns. hellarivihaa. Tuskin moittija tuntee yhtään hellaria, jotta voisi nimitellä uskosta osattomaksi sairaaksi.
Raamatun mukaan, joka itsensä ylentää, hänet alennetaan. Vain Jumala tuntee sydämet, sinunkin. Hän tietää, mihin olet matkalla. Ihmisiä voidaan pettää, ei Jumalaa.
Ei nuo saatanalliset vl-huoranpenikat mitään ymmärrä sinun kauniista kommentista.
*Oletko hoitava lääkäri*
Olen, mutta sairaan helluntailahkon narsistin taudinmäärittelyyn sitä ei tarvita. Jokainen osaa erottaa häiriötä tuottavan helluntailaisen mielisairaan.
EN OLE MINKÄÄN VEEÄLLÄN,enkä muidenkaan uskontojen kannattaja.
Uskonnot on sairaita niiden nimissä tapellaan ja tapetaan ym.
Tästäkin on ilmoitettu poliisille.
Poliisi tutki.
Kun poliisi tutkii,se tarkoittaa sitä että Kyllikki Saaren murhaaja saa toistaiseksi olla rauhassa.