Suursuomalaisuus on ainoaa oikeaa isänmaallisuutta
http://suursuomalainen.blogspot.com
Traaninahkaiset kommarit ovat vain pelkkää ulostetta juutalaisenemmistöisestä kommunistisesta manifestista ja politbyroosta
http://suursuomalainen.blogspot.com
Traaninahkaiset kommarit ovat vain pelkkää ulostetta juutalaisenemmistöisestä kommunistisesta manifestista ja politbyroosta
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tämä on ehdoton totuus
http://matkakirjailija.blogspot.com matkakirjailija on havainnut saman asian
Spasiba Putinin persereikähinurit menköön paskalle Kremlin Putinin tuoliin
Sepi, ripuloi vaan täällä isäm maallisuuden puolella jos tahdot, mutta jätä nuo muut palstat rauhaan.
Lopetahan sinä oma ripulointisi ja jätä tämä palsta rauhaan. Kumma, että ei Suursuomalainen sanoma maita? Samaan aikaan kaiken maailman Koroljohvit ja muut ryssän kätyrit saavat mellastaa ihan vapaasti?
vittusikin lienee ylenmääräisestä puna-armeijan sotilaiden ylämäkeen tuuppaamisesta jo kulahtanut ..
tavja heij sluta ny
Onko sinuun kohdistunut "syvä isku" tapahtunut siittimellä ja kohdistunut syvälle, erittäin syvälle, peräsuolesi sisään?
23,5 cm syvälle minuakin iskettiin takavuosina.
Minua iskettiin 15,5 cm syvyyteen
Joo, kyllä.
Paviaaniputin fetissini nimeen vannon, että tämä on täysin totta!
Syvä iskumme on 23,5 cm syvä