Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

RUNKKUPAIKAT FORSSASSA!

Hei olen 15 vuotias kiimainen kolli forssasta ja haluaisin runkata kimpassa ja ehkä hieman maistaakkin jos sopii ;)
6255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

missä vois tavata lauantaina??

Äänestä

Tääl ois 18-vuotias kiinnostunut jäbä.. :P

Äänestä

Laita kik tai jotain! Vastaile, tääl ois 19 vuotias poika:D

Äänestä
  • Laita sä kik niin tuun puhumaan :D

    Äänestä

  • Kimpparunkku69 kirjoitti:

    Laita sä kik niin tuun puhumaan :D

    Mattispoi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kimpparunkku69 kirjoitti:

Hei olen 15 vuotias kiimainen kolli forssasta ja haluaisin runkata kimpassa ja ehkä hieman maistaakkin jos sopii ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu