Onko EU,n tarkoitus

Rikastuttaa vain ja ainoastaan Saksaa.Sitähän tämä on pitkälti ollut
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Koska sinä apina opit kirjoittamaan?

Äänestä

ainut euromaa jonka talous on vielä eli hyvin kotiin päin menee.

Äänestä

EU on osa NWO:ta.
http://www.realworldorder.net/

Tulevaisuudessa keskuspaikaksi tulee Rooma, kun Italia on toipunut talousongelmistaan. Historia toistaa itseään siinä, että natsismi on nytkin meneillään, aivan kuin toisen maailmansodan edellä. Hitlerin fanit ovat voimissaan. EU:n päätökset suosivat natseja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


waler. kirjoitti:

Rikastuttaa vain ja ainoastaan Saksaa.Sitähän tämä on pitkälti ollut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu