Kun meillä sattuu olemaan osittainen samaan aikaan loma niin miten ois yhteinen lomamatka? Ois kivaa vaan lähteä jonnekin kanssasi, yöt ja päivät yhdessä :) iltaisin pääsisin sun viekkuun nukkumaan ja aamulla olisit siinä vieressä kun heräisin. Vaikkei kunnolla tunneta niin siinä samalla voitas tutustua ;)
Miten ois yhteinen lomareissu?
n→m
9227
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Heitä tuo ideana sille miehelle ja katso kuinka käy? :)
Ei se ota jos ei annakkaan ja oikeasti mitä voit hävitä?
Minusta tuo on hyvä idea. :)
En taida hänestä oikeasti matkaseuraa saada vaikka ehdottaisin. Olen kyllä kertonut ihastuneeni häneen ja näin mutta hän ei halua mitään juttua. Joten tuo oli vain tuollainen saavuttamaton haave yhteisestä matkasta.
ok.
Kovin innostuneelta vaikutt :).
Jos tää ois mulle, niin mää ilman muuta harkitsisin asiaa. Jos aikataulut natsais yhteen. Sinne pohjoseenko mentäis?
Voitas mennä ihan minne vaan, ei kai paikalla niin väliä kunhan saataisiin olla kaksin. Tosin telttaan en sit majoitu joten jos ei muuta paikkaa ole niin sit vaikka autossa nukutaan :)
Teltta on ihan syvältä
Ja tää meni?
Minne?
Jaa että minne meni, no sanotaan näin että Etelä-Suomen lääniin muttei pääkaupunkiseudulle. Vaikka tuskin hän näillä sivuilla käy mutta ei rupee ahdistamaan jos sattuis lukemaan ;)