kepulainen maanviljelijä, mailman eniten tuettu ikinä.jokainen suomalainen maksaa tahdottaan kansallista tukea eniten euroopassa saadakseen kotiinsa mätäjussin porkkanat ja sipulit,mätää ja limaa, haisevaa, kuin suomen keskusta.
suomen suurin valittaja
co esta
551
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Omasta mielestäni lestadiolaisten lahkon jäsenillä jotka muodostavat käytännössä lakeuksien kansalaiset on oikeus valittaa kipeätä persettään saarnaajan sinne tungeuduttua. Pohjalaisilla on pienet mulkut ja piukat perseet, joten kyllä se 10 senttiäkin sattuu ihan hitosti.
Onko se viisi miljoonaa maataloustukea vuosittain sinne Keski-Pohjanmaalle eräänlaista terapiaa. Ei sillä persereikään kohdistunutta hyökkäystä toki peitellä, ei pyhä Olavikaan pystynyt ikuisesti yhtä anaali penetraatiota salaamaan.
Osmium Lars Leevi suurin valittaja täällä
Valittaa valittamasta päästyäänkin.
Oletko ain ollut tuommoinen itku-iikka
Sulla on nysä mulkku jota se lestadiolainen isukkisi räpläsi siellä Alajärvellä 80-luvulla. Mulla on mahtikulli jota olen antanut sukusi naisille.
Mutta Osmo, ethän sinä ola naista koskaan saanut.
Et tiedä mikä se pimsa on.
Lutteleleppa pillun liikkuvat osat !
Arvasin, siihen tökkäs.