Lestadiolaiset haisee kakalle ja kuukautisille

Käyttekö te koskaan suihkussa? Vähän vois edes dödöä käyttää. Vai onko oman hajun muuttaminen syntiä niinkuin meikkaaminen? Joutuuko axen suihkauttamisesta helvettiin? Kannattaa kysästä siltä saarnaajalta muutes. Vai joko se pelotteli teitä pudiksen tyttöjä ja poikia?
4477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minä olen Mies eikä mikään hyasintti. Tule nuuhkaisemaan kainaloitani niin miehistyt ehkä sinäkin. Ja kyllä: en ole lestadiolainen.

Äänestä

Olen saman havainnut, kyllä löyhkä häiritsee.
TheSTINK on ollut tarkkaavainen.

Äänestä

Voi Sinnuu :(

Pysyttelehän kaukana.

Äänestä

Helle on pehmentänyt pääsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TheSTINK kirjoitti:

Käyttekö te koskaan suihkussa? Vähän vois edes dödöä käyttää. Vai onko oman hajun muuttaminen syntiä niinkuin meikkaaminen? Joutuuko axen suihkauttamisesta helvettiin? Kannattaa kysästä siltä saarnaajalta muutes. Vai joko se pelotteli teitä pudiksen tyttöjä ja poikia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu