Aktia - ihan onnetonta palvelua!

Ei ole vastattu mitään yli pari viikkoa sitten palautteena tehtyyn tiedusteluuni.

Ovat vissiin kaikki kesälomalla!

Voisi laittaa nettisivulle että: Emme valitettavasti juuri nyt palvele asiakkaitamme kesälomien vuoksi. Ottakaa uudelleen yhteyttä syksyllä (tai ensi vuonna)!!!
1306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vähän outoa. Yleensä asiallisiin palautteisiin ja tiedusteluihin vastataan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei asiakkaaksi kirjoitti:

Ei ole vastattu mitään yli pari viikkoa sitten palautteena tehtyyn tiedusteluuni.

Ovat vissiin kaikki kesälomalla!

Voisi laittaa nettisivulle että: Emme valitettavasti juuri nyt palvele asiakkaitamme kesälomien vuoksi. Ottakaa uudelleen yhteyttä syksyllä (tai ensi vuonna)!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu