Sokko treffeille jyväskylään....

elikkäs etsitään tytsyä 10-11 vuoden alueelta, vastaa jos kiinnostaa...
3811
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kiinostaa tavata, kaiken kivan merkeissä. Laita meilisi, T: Minna 4v.




SAIRASTA

Äänestä
  • Mitä sairasta on siinä, että 10-11 -vuotiaat hakevat seuraa toisistaan (toivottavasti). Itse en kyllä siinä iässä ollut tytöistä kiinnostunut, mutta ajathan muuttuu ;)

    Äänestä

...ja sokeakin vielä pitäisi olla...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EnPäS kErRo!! kirjoitti:

elikkäs etsitään tytsyä 10-11 vuoden alueelta, vastaa jos kiinnostaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu