Antakaa Martinan ja hänen läheistensä olla jo rauhassa !

Virheetöntä ihmistä ei ole olemassakaan, helvetin apinat!!!!
58833
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 58

Vanhimmat

Ja pointtisi on???? Me muut virheelliset ihmiset emme pidä itsestämme melua. Siinä on vissi ero.

Äänestä
  • Antakaa muille tiellä liikkujille oikeus selvinpäin olevaan kuskiin !!! Helvetin apinanaama Mara !!

    Äänestä

Yhdyssanat sulle yhtä vaikeita kuin Viiksi-Vallullemme :)


Virheitä sopii tehdä, kyllä, mutta rattijuoppo ei saa olla. Ei.

Äänestä

Emme myyneet aloittajalle enempää. Se otti näköjään koville.

Äänestä

Yleensä Kortetrash jakelee mielisairausdiagnooseja, nyt tyrkky "läheisineen" tyytyy nimittelemään rattijuoppoutta kritisoivia luusereiksi ja apinoiksi.

Ilmainen vinkki: Martina saa olla täysin rauhassa heti kun jättää rakastamansa roskajulkisuuden. Kukaan ei jää kaipaamaan. Promise ?

Äänestä

Yleensä virheitä tekevät ihmiset katuvat ja oppivat virheistään.

Mutta ei Martina, rattijuoppoudesta ja hurjasta ylinopeudesta kiinni jäädessään vitsailee ja ylpeilee teollaan.

Yhteiskunnassa on tiettyjä sääntöjä: ei saa uhata tappaa, ei sa hakata, ei saa ajaa kännissä, ei saa ajaa ylinopeutta, laskut ja vuokrat on maksettava jne.

Jos yli 30-vuotias kahden lapsen äiti ei ole tajunnut tätä, niin sietääkin saada aimo lastillisen paskaa niskaansa.

Äänestä
  • Tämä on Annelle kova paikka. Viimeisetkin kulissit romahtivat.

    Äänestä

Huostaanottoa odottaen.

Äänestä

Saapi heti olla rauhassa, kun lopettaa itsensä tyrkyttämisen.

Äänestä

Mitä aloittaja sekoilee? Martina on itse valinnut tyrkkytien, tyrkyttää itseään juorupalstoille, meni jopa mukaan naurettavaan tyrkkysekoilusarjaan joka alkaa (JOS alkaa) syksyllä, lisäksi kehtaa vielä julkaista rattijuoppouden ja hurjastelujen jälkeen juopottelukuvia.
Luuletko että ne jotka tunkevat väkisin skandaalijulkisuuteen, saavat osakseen vain positiivista palautetta ja miksi joku Martina olisi sen ansainnut? Kun ei IKINÄ ole tehnyt mitään positiivista, tunnetaan vain salapanona, väkivallastaan, törkykielestään, rattijuoppoudesta, lukuisista sekomiessuhteistaan, alastonkuvista, petturuudesta jne

Äänestä

Elämässä sattuu ja tapahtuu.
Uskon, että Martina otti opikseen "mokailuistaan".
Itse ainakin toivon jatkossa kaikkea hyvää Martinalle ja hänen läheisilleen!

Äänestä
  • Kyllä minäkin toivoisin perheenjäsenelleni hyvää, vaikka mokailisikin. Mutta onneksi perheeseeni ei kuulu rattijuoppoja, ulosottovelkaisia eikä tavaraansa lehtien palstoilla näyttelijöitä.

    Äänestä

  • Martina otti opikseen? Martina ja oppi ei sovi samaan lauseeseen.

    Sehän 'kirjoittaa' blogiakin, vaikka ensin pitäisi oppia kirjoittamaan.

    Äänestä

  • Toisenlainen perhe kirjoitti:

    Kyllä minäkin toivoisin perheenjäsenelleni hyvää, vaikka mokailisikin. Mutta onneksi perheeseeni ei kuulu rattijuoppoja, ulosottovelkaisia eikä tavaraansa lehtien palstoilla näyttelijöitä.

    Hyvin kirjoitettu !

    Tämä törppöjen törppö joka luuli että duunaamalla paskiksessa jotain
    fi-fi-finlandssvenskin aparaattia päästee helan-går- fi-fi-finlandssvensk sukuun voi luoja miten erehtyi...
    koko fi-fi-finladssvensk suku häpeää silmät päästään - ja säälii pienetä viatonta Isabelkaa....
    ingenting går, som det borde, allt skiter sej vad römpsäänsä kaikelle kansalle näyttänyt rör vid och du blir ALDRIG ALDRIG fi-fi-finlandsvensk....never never.................................

    Äänestä

  • Miksi Anne kirjoitat tyttärellesi täällä? Soita vaikka mielummin.

    Äänestä

No veikataako ettei todellakaan ota opikseen mokistaan, ei ole ottanut lukuisista entisistäänkään, vaan lisää tulee kokoajan ja sitten selitellään ja muututaan aamupäivänajaksi niin kunnolliseksi leipuri-äidiksi, mutta jo iltapäivällä pullo ja menot kutsuu.
Siinä unohtuvat tenavat sun muut, kun iskee meno päälle ja pitää lähteä riekkumaan muiden kaltaisiensa kanssa. Ja taas sen jälkeen selitellään ja esitetään eliittirouvaa.

Säälittävä, ainoastaan, säälittävä tapaus. Eikö nyt olisi jo siirtyä pois tästä seiska-haaska julkisuudesta.

Äänestä

Voipi tulla vielä iso lasku tuotantoyhtiöltä sopimusrikkomuksesta, jos eivät pystykään tämän ekon maineen vuoksi lähettämään koko trash uikkariohjelmaa.....

No, se lasku menee jonon jatkoksi, ei huolta mitään ja eikun pulloja nuolemaan, jos olisi vielä yksi tippa jäljellä.

Joo, tosiaan ne Maran tatskat jotka pursuilee uikkareista, yököttävän näköisiä.
Siinä reipas ja raikas äityli.

Älä tunge itseäsi ja älyttömiä tempauksiasi julkisuuteen, niin ei tarvii kaikenmaailman palstoilla selitellä. Mutta jos pää on kuin kontti kooltaan muttei järjen hiventäkään, niin tässä tulos. Siinä on turha selitellä jos p a s k a t on jo housuissa.

Äänestä

AMEN.

Äänestä

Uskomaton muija ettei koskaan ota opikseen mistään vaikka käy neljääkymppiä iältään ja pari kakaraa.
Ulosotoistakin sanoi vuosia sitten, ovat "nuoruuden hairahduksia", no mitäs se sitten on kun viime vuonna tuli niitä ulosottoja taas LISÄÄ????
Ja taitaa sama peli jatkua. Miten tyhmä voi ihminen olla, kun ei 32-vuotiaana osaa elää niillä rahoilla jotka ovat tilillä, vaan koko ajan pitää ostaa merkkivaatetta tai matkustaa vaikka rahaa ei ole, sitten taas jätetään kaikki maksamatta eli varastetaan, hyvin hyvin halveksittava henkilö.

Äänestä

Hehehh-heh.
Onhan tämä tietty ikävää, mutta sitä saa, mitä sattuu tilaamaan. Kun on kerran heittäytynyt julkkikseksi, levittänyt elämänsä (ja jalkansa) julkisuuteen, niin seuraus tämä. Kaikki tietää, ettei k. o. naisella ole koulutusta. Elämänhallintansa hukassa myös. Jossain blogissa aikoinaan retosteli, miten saa kuteita, meikkejä ym. ilmaiseksi. Blog-vainajassaan (Seiskassa) oli milloin kampaajalla ja kynsistudiossa, kuvia sieltä. Aina hektistä. Pyöräytti pari tenavaa. Loveen langenneen, varakkaan oloisen nuorenmiehen kanssa ei tullutkaan Maran pettymykseksi perustettua perhettä: odottaa toki, että S. olisi hänen miehensä ja perheen pää, on veneet, huvilat, pelit ja vehkeet.. Velkojaan ei Mara maksa, mutta kulissit pystyssä ja elämä jotain hienoa seikkailua. Laulaa ei osaa, mallin näköinen ei ole, blogitekstinsä kuin ekaluokkalaisen. Menikö elämänhallintaprojektin keulakuvastatus samasta kurkusta alas kuin "lasillinen valkoviiniä", josta promillemittari värähti vähän enemmn? Tavallisiin töihin tuosta naisesta ei ole.
Jos Maralla ei olisi eränäisiä projekteja ja pintajulkisuutta, kohuja ja kolhuja, hän olisi paljon vähemmän kuin moni muu. Kouluttamaton, väritöntä ja työstä tyhjää elämää viettävä päälle kolmekymppinen, käyhyysrajalla elävä entinen julkkis, jota kukaan ei muista, eikä entinen julkisuus tuo toimeentuloa. En väheksy toisen tilannetta, jos ei ole työtä tai asuu lähiössä. Mutta: Maran hohdokas julkkiselo loppuu pian. Etelä-Helsingin asunto muisto vain. Jos vielä lapset alkaisivat asua vakituiseen isillään. Mara varmasti rakastaa lapsiaan omalla tavallaan, mutta kaukaiselta vaikuttaa suhde lapsiin. Mieluummin pusutellaan skumppapulloa ja naureskellaan rattijuopumukselleen. Roolimallia kerrakseen. Entä kun Vikke ja Isabella alkavat esittää vaikeita kysymyksiä, että mitä äiti tekee tai on tehnyt...

Äänestä

Mikä on looseri?

Äänestä
  • Kortekieltä.

    Äänestä

Ääliöillä jotka eivät löydä Tukiaisesta mitään uutta yrittää tällä surkealla tavalla päteä. Säälittävää.

Äänestä
  • Tukiainen? Nyt puhutaan rattijuoppo Martinasta. Siis siitä salarakas-nakutyrkystä. Tuomitusta rikollisesta.

    Äänestä

  • 27/7 mahamylly kirjoitti:

    Tukiainen? Nyt puhutaan rattijuoppo Martinasta. Siis siitä salarakas-nakutyrkystä. Tuomitusta rikollisesta.

    Mistä nämä vihaajat tulevat? On jotain suurta kateutta, vaikka itse en ymmärrä MISTÄ/MIKSI?
    Kohdistaisitte vihanne vaikkapa nyt Britanniassa tuomittuihin KORKEASTI KOULUTETTUIHIN pedofiileihin. He olivat opettajia, lääkäreitä ja poliiseja. Sairaanhoitajia ym. Myös murhaajia on normaalia vihata.
    Ja ei, en tunne Martinaa , nähnyt olen.

    Äänestä

  • Hoh hoijaa Toni kirjoitti:

    Mistä nämä vihaajat tulevat? On jotain suurta kateutta, vaikka itse en ymmärrä MISTÄ/MIKSI?
    Kohdistaisitte vihanne vaikkapa nyt Britanniassa tuomittuihin KORKEASTI KOULUTETTUIHIN pedofiileihin. He olivat opettajia, lääkäreitä ja poliiseja. Sairaanhoitajia ym. Myös murhaajia on normaalia vihata.
    Ja ei, en tunne Martinaa , nähnyt olen.

    Miksi Britanniaan asti? Voimmehan vihata naapurimaitten koulutettua väkeä! Voi Anne, tyttäresi on saanut uuden viran. Narrista sylkykupiksi.

    Äänestä

  • Hoh hoijaa Toni kirjoitti:

    Mistä nämä vihaajat tulevat? On jotain suurta kateutta, vaikka itse en ymmärrä MISTÄ/MIKSI?
    Kohdistaisitte vihanne vaikkapa nyt Britanniassa tuomittuihin KORKEASTI KOULUTETTUIHIN pedofiileihin. He olivat opettajia, lääkäreitä ja poliiseja. Sairaanhoitajia ym. Myös murhaajia on normaalia vihata.
    Ja ei, en tunne Martinaa , nähnyt olen.

    Samaa mieltä.
    Tiedän, ettei Martinaa hetkauta näiden ns. tavisten herjaukset!

    Äänestä

  • Hoh hoijaa Toni kirjoitti:

    Mistä nämä vihaajat tulevat? On jotain suurta kateutta, vaikka itse en ymmärrä MISTÄ/MIKSI?
    Kohdistaisitte vihanne vaikkapa nyt Britanniassa tuomittuihin KORKEASTI KOULUTETTUIHIN pedofiileihin. He olivat opettajia, lääkäreitä ja poliiseja. Sairaanhoitajia ym. Myös murhaajia on normaalia vihata.
    Ja ei, en tunne Martinaa , nähnyt olen.

    Ahhaaa haaa mikä vitsi....kukaan eikä mikään voi pyyhkiä pois kaiken sen pskan minkä kv-brändi illuaan jokaiselle näyttänyt on ympärilleen lapioinut - mutta se, miten tuo surrealistinen " elämä" tulee menemään eteenpäin, onkin kiinnostava juttu - vaihtoehtoja lienee monta:

    " pääsee naimisiin jonkun peräkammaripojan kanssa " - tohkeissaan kun " saa " vaimokkeeksi kaiken kokeneen..hm tuota noin - naisen -

    ura lähtee mahtavaan kiitonousuun - kaikki unohtavat nämä vessakuvaukset - vessa-imeskelyt - jne

    saa vielä aikaiseksi mukuloita - mutta ans´kattoo kenen kanssa - tarttee siinä miehellä olla pokkaa - eräässä tv ohjelmassa nuori mies sanoi ettei uskaltaisi pieraista jos kv brändi on lähellä -

    joku pyyhkii pois kaikki väkivaltasessiot miehiin JA naisiin päin ja oi voi oi -
    kyllä näitä mahdollisuuksia riittää -

    kukaties kouluttautuu vielä.. ai niin - miksi_ no, johonkin missä ei tarvita tasaista luonnetta, kirjoitustaitoa ei voi juma kyllä sen tädin kohtalo on järkky....
    ja ei, kukaan EI kadehdi uo velkojaan jne....

    Äänestä

  • Hoh hoijaa Toni kirjoitti:

    Mistä nämä vihaajat tulevat? On jotain suurta kateutta, vaikka itse en ymmärrä MISTÄ/MIKSI?
    Kohdistaisitte vihanne vaikkapa nyt Britanniassa tuomittuihin KORKEASTI KOULUTETTUIHIN pedofiileihin. He olivat opettajia, lääkäreitä ja poliiseja. Sairaanhoitajia ym. Myös murhaajia on normaalia vihata.
    Ja ei, en tunne Martinaa , nähnyt olen.

    Sinulla on kyllä poikkeuksellisen vilkas mielikuvitus jos näet näissä kirjoituksissa SUURTA KATEUTTA Martinaa kohtaan. Vai kadehditko itse rattijuoppoa, veloissaan rypevää isätöntä tyrkkyä, joka yrittää sinnitellä roskajulkisuudessa hinnalla millä hyvänsä ? Vaikka salapanojaan kaupitellen ? Ja jonka äitikään ei lapsiaan ole osannut kasvattaa - eikös Annen toinenkin tytär ole joku nisti - sinä sen varmasti tiedät. Ja "kadehdit" tätä perheonnea ?

    Äänestä

  • Veneillen kirjoitti:

    Samaa mieltä.
    Tiedän, ettei Martinaa hetkauta näiden ns. tavisten herjaukset!

    Tyrkky"julkkis" Martina ja äitinsä on täällä vakikamaa.

    Pidä vaan lapsenuskosi ! :)

    Äänestä

  • Pientä rajaa kirjoitti:

    Sinulla on kyllä poikkeuksellisen vilkas mielikuvitus jos näet näissä kirjoituksissa SUURTA KATEUTTA Martinaa kohtaan. Vai kadehditko itse rattijuoppoa, veloissaan rypevää isätöntä tyrkkyä, joka yrittää sinnitellä roskajulkisuudessa hinnalla millä hyvänsä ? Vaikka salapanojaan kaupitellen ? Ja jonka äitikään ei lapsiaan ole osannut kasvattaa - eikös Annen toinenkin tytär ole joku nisti - sinä sen varmasti tiedät. Ja "kadehdit" tätä perheonnea ?

    Mene purkamaan angstiasi jonnekkin lenkkipolulle tms.
    Anna silti Martinan olla rauhassa!!

    Äänestä

  • Suurta rajaa! kirjoitti:

    Mene purkamaan angstiasi jonnekkin lenkkipolulle tms.
    Anna silti Martinan olla rauhassa!!

    Mitä rauhaa Martina nyt muka haluaa, veneillessä ?

    Martinahan ei halua olla rauhassa. Se olisi aivan katastrofi tyrkylle jos lehdet kieltäytyisivät julkaisemasta vessa- ja aikuisviihdekuvia, kustantamasta botoxia ja uusia silikoneja tai kirjoittamasta salapanoista ja isäehdokkaista. Mara on valinnut tiensä ja hyvä niin, niittää mitä kylvää. White trash, you know. Terkkuja !

    Äänestä

  • Hoh hoijaa Toni kirjoitti:

    Mistä nämä vihaajat tulevat? On jotain suurta kateutta, vaikka itse en ymmärrä MISTÄ/MIKSI?
    Kohdistaisitte vihanne vaikkapa nyt Britanniassa tuomittuihin KORKEASTI KOULUTETTUIHIN pedofiileihin. He olivat opettajia, lääkäreitä ja poliiseja. Sairaanhoitajia ym. Myös murhaajia on normaalia vihata.
    Ja ei, en tunne Martinaa , nähnyt olen.

    Miksi käsitellä brittipedofiileja Kotimaiset julkkisjuorut-sivulla?

    Äänestä

  • Koneella töitä kirjoitti:

    Tyrkky"julkkis" Martina ja äitinsä on täällä vakikamaa.

    Pidä vaan lapsenuskosi ! :)

    Essi ja Martti poistelee nytkin ihan paniikissa ketjuja täältä... Että kyllä taitaa hetkauttaa. Ja aika paljonkin.

    Äänestä

Pidä pääsi kiinni looser, taidat tosiaan olla rattijuoppo Mara tai hänen 10 ihailijaansa jotka samaa säälittävää sakkia.
Täällä tullaan aina ja ikuisesti niin kauan kuin tämä white trashi keekoilee juorujulkisuudessa kertomaan miten ne asiat OIKEESTI ovat.

Äänestä

Martinan "läheiset" ovat ihmisiä, jotka eivät haluaisi tuntea koko naista, mutta ylläripyllärin vuoksi ovat sidoksissa ei-toivottuun haaskaan koko loppuelämänsä.

Äänestä

Helvetin apinat?
Onko Mara ottanut peilin käteensä ja luulee, että kaikki muutkin näyttävät samanlaisilta?

Äänestä

No omg... jos otti muutaman lasin viiniä ja lähti ajamaan. Niin on ottanut moni muukin, jos on vaikka jossain juhlissa ollut. Tuskin se Martina missään änkyrä kännissä on ollut. Et ootellaampa nyt vaan niitä tuloksia ja lukemia mitä sieltä tulee ja et meneekö rattijuopumuksen raja rikki... Jos teistä noin kamalaa, että ottaa muutaman lasin viiniä ja lähtee auton rattiin, niin miksi suomessa ei ole vieläkään rattijuoppouden rajana tasan nolla promillea, miksi se on 0,5?

Ehkä siksi... että ihminen ei ole niin kännissä ja juurikin jos jossain juhlissa yhden lasin viiniä juo, niin kyllä sillä pystyy nyt hyvät ihmiset ajamaan...!

Himo laki pilkun nussijoita täälläkin joka asiassa täydellisesti. On varmaan hieno elämä, on, kun joku määräilee ja sanelee paljonkin miten sinä sitä elät.

Seuraavaksi varmaan täällä on kauhea valitus siitä jos Martina on nähty kerran kävelemässä punaisia päin liikennevaloissa... auts, saatana ah!

Äänestä
  • Ihme selittelyä.

    Jos juhlissa pikkuisen ottanut ajaa päällesi, niin hyväksytkö sen? Ei se mitään, sähän oot näköjään vähän hutikassa!

    Laki on sama kaikille, myös marina aitolehdelle.

    En ole ajanut humalassa. Puhallutettu on, useita kertoja.

    Äänestä

  • eikä ylinopeutta kirjoitti:

    Ihme selittelyä.

    Jos juhlissa pikkuisen ottanut ajaa päällesi, niin hyväksytkö sen? Ei se mitään, sähän oot näköjään vähän hutikassa!

    Laki on sama kaikille, myös marina aitolehdelle.

    En ole ajanut humalassa. Puhallutettu on, useita kertoja.

    No jos ajaa 0,5 promillen "kännissä" autolla sinun päältäsi niin ei se kyllä siitä viinilasista johtunut, vaan ihan yleisestä huolimattomuudesta...

    Yksi tai kaksi viinilasia ei muuta ihmisen ajattelumaailmaa niin paljon, et se on nii änkyräs, et kaahaa muiden ihmisten päältä...

    Voi teitä ihmisraukkoja.

    Hyvät on aiheet, mut teot on paskat. Mene nyt sinäkin saatana siitä muuttamaan se laki tasan 0 promilleen, äläkä vikise täällä. Tee kerrankin jotain hyödyllistä, kun me muut ei osata! hahhahhaa.

    Äänestä

Ei ole otettu pikku huikkaa viiniä kun puhaltaa 0.84 ja verikoe luultavasti vielä näyttää enemmän, ja Martina oli jo ajanut kauan ennenkuin jäi kiinni, jos olisi jäänyt heti kiinni kun lähti ajamaan, olisi törkeän ratin raja paukkunut varmuudella

Äänestä
  • No, johan on hirweetä!!!
    Elämässä sattuu ja tapahtuu eli rapatessa roiskuu jne...
    Martina ei ole ainoa, jolle on mokia käynyt!
    Miten jaksatte jauhaa tota sonntaaaaa...Tehtyä ei saa tekemättömäksi mutta opikseen voi ottaa!!!
    Martina kyllä sen tajuu!!!!

    Äänestä

  • Promillet 0 ! kirjoitti:

    No, johan on hirweetä!!!
    Elämässä sattuu ja tapahtuu eli rapatessa roiskuu jne...
    Martina ei ole ainoa, jolle on mokia käynyt!
    Miten jaksatte jauhaa tota sonntaaaaa...Tehtyä ei saa tekemättömäksi mutta opikseen voi ottaa!!!
    Martina kyllä sen tajuu!!!!

    Kerrohan koska Martina viimeksi on tajunnut mistään mitään. Rattijuopottelun jälkeenkin julkaisi kuvan jossa suuteli pulloa. Taisi joku sponssi ärähtää kun yhtäkkiä muija alkoi esittää katuvaa. Elämässä tapahtuu, mutta tälle tyrkylle vastuuntunto on aina ollut käsittämätön asia.

    Äänestä

Moi, Esko!

Äänestä
  • Siis aloittaja.

    Äänestä

  • :)) kirjoitti:

    Siis aloittaja.

    :))))))))))))))))))))

    Äänestä

Itse asiassa tämä aloitus tosiaan on aivan kuin Eskon kirjoittama, jos katsot fb miten hän vastaa kommentteihin niin just eikä melkeen tällä tavalla ja näillä alatyylisillä jutuilla...

Äänestä
  • Niin metsä vastaa kun sinne huudetaan!
    En yhtään ihmettele jos Eskokin alkaa kyllästyä---jos lukee näitä juttuja, niin nämä ne vasta alatyylisiä onkin !!!
    Mara ainakaan passkat välittää näistä kommenteista täällä !!!
    Keskittykää nyt vaan omaan tyhjänpäiväiseen elämäänne ja antakaa Maran, Eskon ym. elää omaa elämäänsä !!

    Äänestä

  • Zimppeliä, eikös? kirjoitti:

    Niin metsä vastaa kun sinne huudetaan!
    En yhtään ihmettele jos Eskokin alkaa kyllästyä---jos lukee näitä juttuja, niin nämä ne vasta alatyylisiä onkin !!!
    Mara ainakaan passkat välittää näistä kommenteista täällä !!!
    Keskittykää nyt vaan omaan tyhjänpäiväiseen elämäänne ja antakaa Maran, Eskon ym. elää omaa elämäänsä !!

    No mitäs ihmettä. TIETYSTI Esko lukee näitä juttuja, koska se tänne kirjoitteleekin alatyylisiä sanoja viljellen. Koko perheen kirjoitukset tunnistaa heti kirosanoista ja moukkamaisista solvauksista.

    Äänestä

  • Skåååål kirjoitti:

    No mitäs ihmettä. TIETYSTI Esko lukee näitä juttuja, koska se tänne kirjoitteleekin alatyylisiä sanoja viljellen. Koko perheen kirjoitukset tunnistaa heti kirosanoista ja moukkamaisista solvauksista.

    No, tuskin he itseään täällä solvaavat ?
    Kaikissa kommenteissa melkein herjataan oikein kunnolla Martiinaa ja hänen läheisiään !!
    Muutamia puollustavia kommentteja löytyy ja hyvä niin koska osoittaa sen, että on myös olemassa empaattisia ihmisiä !!!

    Äänestä

  • Ammaani kirjoitti:

    No, tuskin he itseään täällä solvaavat ?
    Kaikissa kommenteissa melkein herjataan oikein kunnolla Martiinaa ja hänen läheisiään !!
    Muutamia puollustavia kommentteja löytyy ja hyvä niin koska osoittaa sen, että on myös olemassa empaattisia ihmisiä !!!

    Puolustajat eivät tajua rattijuopumusten vaaroja.

    Äänestä

  • kun ajan niin otan kirjoitti:

    Puolustajat eivät tajua rattijuopumusten vaaroja.

    Puolustajat ovat Anne ja Esko. Niin no, mitä ne nyt tajuaisivatkaan?

    Äänestä

On helppo tunnistaa täältä Annen ja Eskon kommentit ja Martinan.
Niin white trashi puolusteluja, tosi sellaisia törkeitä ja Esko viljelee tiettyjä sanoja.
Miksi Eskollakaan ei ole muuta tekemistä kuin päivystää JUORUpalstaa?
Ja katoaisivat kumpikin jo sitten roskajulkisuudesta, tasan niin kauan kuin tämä säälittävä pariskunta tunkee roskajulkisuuteen, heistä kirjoitetaan ja kyllä 95 % huonoa koska mitään muuta eivät ole ansainneet, pelkkää sekoilua kummankin elämä.

Äänestä
  • Esko on noloin kaikista. Kalju aisuri riipputissi ja ex-muijan piika. Teiniasuissa.

    Äänestä

Maran systeri oli tosi kaunis ....

Äänestä
  • SiskoPUOLI. Jos olisi samat geenit olisi ollut lattapää kaasupullo.

    Äänestä

Emme anna.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Looseri valittajat! kirjoitti:

Virheetöntä ihmistä ei ole olemassakaan, helvetin apinat!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu