jihadistit antakaa anteeksi

Te ootte hienoja ihmisiä ja pyydän teiltä anteeksi että olen paheksunut toimintaanne.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja paskan marjat mitään anteeksi. Tuo Suomen piispan nimimerkillä kirjoitettu on vitsi, kuulkaa tämä pyhä sana te kaikki juhadistit. Aameen.

Äänestä

Onko Suomessa Jihadisteja ?

PV pitäisi toimia ja poistaa maassa majailevat terroristit

Äänestä
  • Ei saa poistaa maasta ketään sillä maasta karkoitus voisi vaarantaa jihadistin hengen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomen piispa kirjoitti:

Te ootte hienoja ihmisiä ja pyydän teiltä anteeksi että olen paheksunut toimintaanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu