Oliko se kukkakimppu mielestäsi asiallinen ele kun kiimoissasi veit niitä kioskin myyjälle? Sekö oli tämän onnettaren hinta joka muutti elämäsi ikuisiksi ajoiksi?
Etkö keksinyt muuta keinoa tai jopa jotain arvokkaampaa? Tai mikset vain olisi jättänyt viemättä tätä suurta lahjaa?
Toivon sinulle pihi rotta että tulet kärsimään rahoistasi ja koet suurta epäonnea jatkossa. Toivon että sijoitukseksi epäonnistuvat ja eroatte perheenä. Voikaa huonosti ja sairastukaa.
Ota tämä kirouksena joka ei poistu eikä laannu.
Hyi helvetti. Pthyi:(
Lottovoittaja.
Fuck off
1
138
Vastaukset 1
- en jummarra
En tiijä mistä puhut, mutta jos joku vie ventovieraalle kioskinmyyjälle kukkakimpun niin onhan se nyt aika hieno ele. Ainakin omaa mieltä piristäis saada kukkasia vaikka sitten lottovoittajalta. Eihän sillä kioskinmyyjällä mitään tekemistä sen lottovoiton kanssa ole?
Oletko joku katkera naapuri tai ex-puoliso joka ei saa voitosta penniäkään? Vaiko kioskinmyyjä? Miten se sulta on pois jos kioskinmyyjä saa kukkakimpun?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1961912
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.117997Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo139991En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58755Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset213738- 62678
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä25676- 135666
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus57602- 38578