Joo eikö 13-vuotiaatkaan saa kävellä kadulla niin ettei aina jotkut 50 vuotta vanhemmat miehet vilkase/kattele? Tai tämä kyllä koskee lähes jokaista yli 20 vuotiasta miestä, jotka autolla tai kävellen menevät ohi; jokaisen on aivan pakko kattoa! Siis miksi helvetissä? Kiinnostaako teitä muka monta vuotta nuoremmat tytöt?
Mikä teitä miehiä vaivaa?
7
432
Vastaukset
- Nainen Keravalta!
Suurin osa Keravalaisista miehistä on sivistymättömiä työläistaustaisia duunareita joko ensimmäisessä tai toisessa polvessa. Täällähän on pitkät työläisperinteet.
Olet onnekas, mikäli löydät keskustelutaitoisen ja herkkyyttä omaavan Keravalaisen miespuolisen parin itsellesi! Näköä voi löytyä muskeleiden ja pituuden puolesta, mutta älyä ja sosiaalisia käyttäytymistapoja sitten sitäkin vähemmän!
Kovia ovat myös kaltoin kohtelemaan naisiaan parisuhteessa, tämä on henkilökohtainen sekä ystäväpiirini kokemus aiheesta.- Vainiin17+
Te niin sivistyneet tulevat kukkahatut, itse olen erittäin ylpeä työläis taustastani.
On vielä onnex muitakin paikkakuntia kuin Espoo tai Torremolinos!!! - Keravalainen mies
Keravalainen kirjoitetaan pienellä alkukirjaimella , jos sana ei lauseen alussa.
Siis keravalainen... - Keravalainen mies
Keravalainen mies kirjoitti:
Keravalainen kirjoitetaan pienellä alkukirjaimella , jos sana ei lauseen alussa.
Siis keravalainen...Vielä sen verran , että epäilen aloittajan kirjoitusta provoksi ellei jopa ammattiauttajan apua tarvitsevaksi ihmiseksi.
- antero elias
taitaa keravalla silmät auki liikkuminen olla kielletty tai sit tän kirjoitti joku pubi ruusu abaut 50 joka jo kiertäny kaikki keravan miehet
- hhhouh
Joo ne 13-vuotiaat ja ylikin vois laittaa vaatteet päälleen kun lähtee "näytille", kyllähän sitä puolialastonta katsoo naisetkin kauhulla!
- Luulotautia !
Katsoa saa ,muttei koskea .Ei ikä rajaa silmille .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 31427501
Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?482324- 2021681
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien411622Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1561586- 341351
Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta
Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.441083- 1221038
Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30942Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex97920