Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Honka - Jaro 0-5 sopupeli

kerroin 27,56! Toi kertoo kaiken, seuraava tulos 0-6 kerroin 413,53

Kumman puolelta pelattu? Tulevaisuudessa todennäköisesti konkurssin tekevä Honka?
6133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Antakaa näyttöä ennen kuin julkaisette väitteitänne,joudutte itse edesvastuuseen asian tiimoilta.

Äänestä
  • Hyvä yritys "juristilta". Muista seuraavalla kerralla väliviiva pilkun jälkeen hei!

    Äänestä

  • Tunge se näyttö perseesees, Wannabe-Lampela!!!

    Äänestä

  • Teppo (original) kirjoitti:

    Hyvä yritys "juristilta". Muista seuraavalla kerralla väliviiva pilkun jälkeen hei!

    sis mikkä ihmen välviiva mihhinkkäs se tulloo sitte ku ei osata krjjottaa ain niiiku pittäs ku kaikkki täälä joztain narrisee kksenkachwuiset teinnit

    Äänestä

Ketjun avaajalla on ihan hyvä ja selvä pointti. 0-5 on niin harvinainen tulos, että jos sen kerroin on noinkin matala kuin 27, niin kyllä se haiskahtaa siltä, että joku tiesi etukäteen tuloksen. Joka tapauksessa rehellinen vedonlyöjä kokee, että häntä on nyt kustu silmään aika pahasti.

PS. Mistä juristilla on 30v kokemus? Kundien välisestä anaaliseksistä? :D

Äänestä

Aloittaja taisi sittenkin olla jyvällä, nyt kyllä haiskahtaa ISOSTI
Palkkoja ei saatu perjantaihin mennessä latin latia, ja Sunnuntaina käsittämättömän pieni kerroin 0-5 tulokselle, ja hyppäys suht normaaliin kertoimeen 0-6 tuloksella.

HAISEE HAISEE HAISEEEEEEEEEE
Maanantain lehdessä

Maanantai 21.7.2014 klo 10.41

HS: Hongan palkat pahasti myöhässä

Helsingin Sanomien mukaan Veikkausliigassa pelaavan espoolaisen FC Hongan taloustilanne on uhkaavan heikolla tolalla.

Helsingin Sanomien uutisen mukaan ulosottomies ei ole löytänyt FC Hongan taustayhtiön Pallohonka Oy:n tileiltä rahaa viime viikkoina.

**************************************************************************************'
>>>>Suurelta osalta pelaajista on kesäkuun palkka saamatta, ja joillakin pelaajilla on vielä toukokuun palkkakin saamatta.
Johto oli sopinut, että viime viikon perjantai olisi takaraja, jolloin palkat maksettaisiin. Päivämäärästä ei kuitenkaan pidetty kiinni, eivätkä pelaajat ole saaneet toimivaa johtoa kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vetti huomasi2 kirjoitti:

kerroin 27,56! Toi kertoo kaiken, seuraava tulos 0-6 kerroin 413,53

Kumman puolelta pelattu? Tulevaisuudessa todennäköisesti konkurssin tekevä Honka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu