Uskovaiset! Kostetaan homo-Jeesukselle kun tappoi koneellisen ihmisiä
http://www.bloomberg.com/news/2014-07-18/malaysian-flight-passengers-probably-died-instantly.html
Tikku perseeseen vie!
Äkkiä Taivaanportti halsteriksi sisälle apua huutava Jeesus ja ruskistetaan Jeesus helvetin liekeissä ruskeaksi kuin makkara. Ja kun Jeesus on hitaasti kypsynyt suolaa haavoissaan, voimme me Kristityt nauttia armolihasta ja verestä ja ottaa tikun pois perseestämme, aika homoa veikkaan? eh eh?
Kakkivoipa Jeesus mokasi taas,
PAISTETAAN Jeesus rapeaksi Helvetissä..
jyrr
3
71
Vastaukset
Tällaiset aloitukset saavat pohtimaan luotsiksi ryhtymistä.
http://static4.shop033.com/resources/18/160536/picture/C7/85414599.jpg- bib
Omapa on onnesi jos laivallasi järjesteään abi-bileet suomi24:n järjestämänä tai Lestojen tanhu-juhlat. Siinäpä sitä toivookin titanikkiä että moinen kärsimys loppusi nopeasti.
- jyrr
bib kirjoitti:
Omapa on onnesi jos laivallasi järjesteään abi-bileet suomi24:n järjestämänä tai Lestojen tanhu-juhlat. Siinäpä sitä toivookin titanikkiä että moinen kärsimys loppusi nopeasti.
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288717004206.html
Jumala kiduttaa kaikkia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2201496- 961296
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan61167Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle171166Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9958Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86930Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66895- 32870
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43841Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii57813