MEDIA PAIKALLE

Nyt yle, maikkari ja lehdistö paikalle eduskuntatalolle torstaina 24.7 klo 17

Että koko Suomi näkee kuinka on Israel ystäviä


Eikä kuten keväällä oli vastustaessamme sukupuolineutraalia avioliittoa silloin loisti media poissa olollaaan, mutta oli joka tilaisuudessa mukana pride tilaisuuksiissa
358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin se loistaa poissaolollaan nytkin,aiheesta johtuen.


Suomesta on valitettavasti tullut melkoisen "paska maa". :-(

Äänestä

On Israelilla paljon ystäviä Suomessa, mutta noi mielenosoitukset ja tukimarssit voivat olla hengenvaarallisia.

Täällä on nimittäin aika paljon eräitä toisia myös, eikä niin kotimaisia.

Äänestä
  • Aloittaja

    Minä en noita kts:läisiä pelkää. En ole koskaan pelännyt r.ä.t.t.i päitä enkä tule pelkäämään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


totuusonvoittaja kirjoitti:

Nyt yle, maikkari ja lehdistö paikalle eduskuntatalolle torstaina 24.7 klo 17

Että koko Suomi näkee kuinka on Israel ystäviä


Eikä kuten keväällä oli vastustaessamme sukupuolineutraalia avioliittoa silloin loisti media poissa olollaaan, mutta oli joka tilaisuudessa mukana pride tilaisuuksiissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu