Loviisassako jompikumpi vuosihuollossa?

tässä muutamana päivänä olen huomannut fingridin voimajärjestelmän tilaa katsoessani , että ydinvoimasta puuttuu reilusti ja lauhdelaitokset paahtavat minkä ehtivät. Onko tällä hetkellä jompikumpi loviisan pannuista kylmänä? En ole löytänyt pienellä googletuksella mainintaa asiasta.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • kiitos linkistä! Näköjään helle on pehmittänyt pääni, yritin vain muutamalla hakuyhdistelmällä googlen kautta, mutta niin hyvin ei sytyttänyt, että olisin tajunnut tonkia fortumin sivuja suoraan, pitäisiköhän vaihtaa tulpat? Pahoittelut vaivasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lauhde1 kirjoitti:

tässä muutamana päivänä olen huomannut fingridin voimajärjestelmän tilaa katsoessani , että ydinvoimasta puuttuu reilusti ja lauhdelaitokset paahtavat minkä ehtivät. Onko tällä hetkellä jompikumpi loviisan pannuista kylmänä? En ole löytänyt pienellä googletuksella mainintaa asiasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu