Olen kysynyt siskolta haluaisiko ajella mun karvat.tiedän että sisko sheivaa saunassa ja olen nähnyt.olisiko luotettavaa antaa sen ajaa mut posliiniksi?
sisko
14
2810
Vastaukset
- 3 + 16
"terhikukka", tottakai hän on luotettava, jos jo on ajanut omankin vittunsa. Siitä vain!
- Veli Parturi
Kyllä paljon luotettavampaa on se että pyydät veljeäsi ajelemaan karvasi saunassa.
- ota iisisti, m
Ei se mitenkään ole luotettavampaa, mutta on ihan oikeasti käyttökelpoinen vaihtoehto, jos veljellä ja siskolla on muutenkin hyvät välit.
Jollakin ei mahdollisesti ole siskoa tai on paremmat välit veljen kanssa eikä halua kaikkia asioitaan vanhemmillekaan. Nuorilla on jo eri maailma kuin vanhemmilla. Siis mikä ettei, ujous vain pois, jos sitä alkuaankaan on. - Veli Parturi
ota iisisti, m kirjoitti:
Ei se mitenkään ole luotettavampaa, mutta on ihan oikeasti käyttökelpoinen vaihtoehto, jos veljellä ja siskolla on muutenkin hyvät välit.
Jollakin ei mahdollisesti ole siskoa tai on paremmat välit veljen kanssa eikä halua kaikkia asioitaan vanhemmillekaan. Nuorilla on jo eri maailma kuin vanhemmilla. Siis mikä ettei, ujous vain pois, jos sitä alkuaankaan on.Totta kai. Jos veli on normaali hetero niin sillähän alkaa kyrppä seisomaan ja parturoinnin jälkeen onkin mukava ryhtyä naimaan siskon posliinia.
- ota iisisti, m
Veli Parturi kirjoitti:
Totta kai. Jos veli on normaali hetero niin sillähän alkaa kyrppä seisomaan ja parturoinnin jälkeen onkin mukava ryhtyä naimaan siskon posliinia.
Jos sekä sisko että veli tahtoo. Ei seisotus vielä kerro halua. Se on tahdosta aika riippumaton, mutta paljastaa kuitenkin, että veli pitää siskoansa miellyttävänä. Sisko varmasti on otettu. Veljen ja siskon pitää keskustella, jos jommalla kummalla on haluja pitemmälle. Ehkä on molemmilla.
- Ullamaija
Parasta on, että annat minun ajaa.
- hyvä palkka
En minä tunne sinua, Ullamaija, mutta veljen tunnen ja tiedän vielä, mistä palkkiosta se tykkää.
- Ullamaija
Mistä?
- ullamaija1
Vituvitun vittu etteks te tajuu ettei sisarukset saa harrastaa seksiä saatanan pösilöt
- Ullamaija
Ei kai se laitonta ole ja jos on, sellaista lakia ei voisi valvoa. Kihlaus tai naimisiinmeno jne sisaruksen kanssa taitaa olla laittomia.
Jos on tilaisuus valita, pidän luonnollisimpana, että veli sheivaa siskon ja sisko lyhentää veljen karvoitusta eli siistii, mutta ei veljeä posliiniksi.
Varsinkin sisko tarvitsee apua, koska ei näe joka paikkaan. Tietysti poikaystäväkin käy, myös isä.
Jos ei ole valinnanvaraa ja apua tarvitsee, voi varovasti kysyä muiltakin. Kyllä tuttu poika voi avustaa tyttöäkin, vaikkei olisi seksisuhdetta. Yhdessä vain pesulle tai saunaan.- Anonyymi
Ei se sisko mitään apua tarvitse sheivaamiseen, hän näkee omat paikat varmasti paremmin kuin muut. Poika on taas kokematon sheivaamisessa, joten on iso vaara että tulee haavoja kun poika näkee ensi kertaa läheltä pillun ja alkaa käsi täristä.
Anonyymi kirjoitti:
Ei se sisko mitään apua tarvitse sheivaamiseen, hän näkee omat paikat varmasti paremmin kuin muut. Poika on taas kokematon sheivaamisessa, joten on iso vaara että tulee haavoja kun poika näkee ensi kertaa läheltä pillun ja alkaa käsi täristä.
Jos se sisko on sitä mieltä, ettei apua tavitse, niin ei sitten tarvitse, ja asia on sillä selvä.
On myös se mahdollisuus, että apua pyytämällä voi ilostuttaa toisen, vaikkei varsinaisesti apua tarvitsisikaan. Samalla on mahdollisuus lähentää sukulaisuuden tuomaa ystävyyttä herttailemalla toiselle.
Mitäs tähän sanot? 🌹👀
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus54009Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va872062Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J50856- 47784
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?184738Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va34738Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.35722Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke119715- 35674
Miksi tuota ei saada karkotettua Suomesta?
Sillä näkyy olevan ilmeinen suojaväri. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/6af3161b-4cdc-4ca7-b6cd-1e745efd1a97127648