Katolisen kirkon ympärillä on kuohunut useita vuosia pedofilia skandaaleja. Uusin kohu paljastaa, että katolisen kirkon sisällä on harrastettu rituaalisia lapsimurhia, joiden verta on nautittu kirkon saatanallisessa mustassa messussa. Kyseessä ei ole katolisen kirkon parjauskampanja, vaan tosiasia, sillä katolisen kirkon sisäpuolelta on vuotanut ulos todisteita siitä, että katolisessa kirkossa harjoitetaan saatanallisia rituaaleja.
Viimeaikaiset katolista kirkkoa koskevat paljastukset tuovat esille sen tosiasian, että katolinen kirkko ei ole Jumalan seurakunta, vaan Ilmestyskirjan kuvaama suuri Babylon, maan porttojen ja kauhistuksien äiti. On todella järkyttävää millaisia kauhistuksia katolinen kirkko on tehnyt koko olemassa olevan historiansa ajan. Todella ikävää on se että monet ihmiset ovat virheellisesti ja väärin perustein luulleet Rooman katolisen kirkon edustavan Raamatullista kristinuskoa, jota se ei suinkaan edusta.
sivulta http://www.kotipetripaavola.com/mustamessujalapsiuhrit.html
Katolisen kirkon mustan messun saatanalliset rituaalit!
4
215
Vastaukset
- ällistynyt
Ohos olipa juttua.
- Routalempi
Routalempi LÄÄKKEET!!!!!
- ihankauheeta
Kauheeta mitä kirkko touhuaa.
- ex novus ordo
Entinen Guatemalan katolinen piispa Gerard Bouffard sanoo, että jesuiitat kontrolloivat vatikaania ja ovat uuden maailmanjärjestyksen todellisia ohjaajia. Bouffardin mukaan jesuiittakenraali (musta paavi) antaa paaville ohjeita ja käskyjä. Gerard Bouffard toimi kuusi vuotta pappina vatikaanissa, ollen mukana päivittäisessä arkaluontoisessa kirjeenvaihdossa paavin ja jesuiittajohtajien kanssa.
Bouffard sanoo mustan paavin kontrolloivan kaikkia tärkeitä päätöksiä, joita paavi tekee, musta paavi kontrolloi myös illuminaattia. Bouffard sanoi, että hän tietää asioiden olevan totta, koska hän työskenteli vuosia vatikaanissa matkustaen paavi Johannes Paavali toisen kanssa. Paavi ottaa ohjeita ja käskyjä vastaan mustalta paavilta, sillä jesuiitat ovat myös uuden maailmanjärjestyksen johtajia, tehtävänään soluttautua muihin uskontoihin ja maiden hallituksiin perustaakseen yhden maailman hallituksen ja yhden maailman uskonnon, joka perustuu satanismiin ja lusiferianismiin.
Bouffard sanoi, että ihmiset eivät pysty käsittämään kuinka paljon jesuiitat ovat aiheuttaneet pahuutta sekä tuhoa ja tulevat vielä aiheuttamaan lisää. Jesuiitat teeskentelevät olevansa Jumalan miehiä. Bill Hughes joka kirjoitti kirjat The Enemy Unmasked ja The Secret Terrorists sekä jesuiittajärjestön tutkija Eric Jon Phelps vahvistavat Gerard Bouffardin paljastukset jesuiitoista.
Bouffard sanoi jesuiittojen pahuuden voimien vaikuttavan mm. USA:n hallituksessa ja monissa uskonnollisissa organisaatioissa. Bouffardin mukaan jesuiitat ovat kuin täydellisiä kameleontteja, omaten niin protestantin, mormonin, baptistin kuin juutalaisen identiteetin, tarkoituksenaan romahduttaa Amerikka sekä tuoda se yhden maailman uskonnon alaisuuteen, jonka tukikohta olisi Jerusalemissa. Bouffard sanoi jesuiittojen pyrkivän johdattamaan maailma heidän johtajansa luciferin alaisuuteen.
Bouffardin mukaan vatikaani kontrolloi ja tarkkailee kaikkea Israelissa aikomuksenaan tuhota juutalaiset. Jesuiitat pyrkivät kontrolloimaan kaikkia maailman johtajia aiheuttaakseen ison maailmanlaajuisen konfliktin, joka tuhoaisi Amerikan, Lähi-idän ja Israelin. Jesuiitat ovat valmiita, jopa tuottamaan tuhoa katoliselle kirkolle pystyttääkseen yhden maailman uskonnon, joka perustuu satanismiin. Tämä näkyy myös pappien messussa, jossa he itse asiassa palvovat kuolleita. Satanismin merkit voidaan nähdä kirkossa myös monissa symboleissa, tavoissa ja esillä olevissa messupuvuissa.
Bouffard sanoi että katolisen kirkon uskonnollinen valta on ihan samanlaista kuin vapaamuurariudessa, jota muka Rooman kirkko on hyljeksivinään. Kirkon kanonisen lain mukaan vapaamuurariusjäsenyys tuo välittömästi kirkon kirouksen. Bouffardin mukaan kirkko käyttää myös vapaamuurariutta suorittamaan salaisia suunnitelmiaan, sillä monet korkean tason papit, piispat, kardinaalit ja jopa paavit ovat liittyneet salaisiin järjestöihin sekä monet ovat yhteistyössä illuminaattien kanssa.
Bouffardin mukaan 1980-luvulla paljastui tapaus, jossa yli 150 korkean tason katolista pappia paljastui vapaamuurareiksi sekä kirkon jäseniä on ollut jäseninä muissa salaisissa järjestöissä. Bouffard sanoi, että lopulta hän tuli uskoon ja uudestisyntyi ja irtisanoutui katolisesta kirkosta. Bouffardin mukaan uskovien tulee avoimesti paljastaa pahuus sekä mitä jesuiitat todella edustavat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.1348989Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d26735264Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras263556- 362444
IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan21999Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1321797- 681793
Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.2281582Nainen, ota nyt rauhallisesti
Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä1381397- 281152