Miksi on niin vaikeaa asettaa pakotteita Jutskulandiaan? Siellähän on kiilusilmien taholta kansanmurhaaminen käynnissä? Eu eikä mikään maa Eu:n ulkopuolellakaan tee elettäkään, sillä eihän Usan pikku puudelia voi vahingoittaa. Onhan Jutskulandia hihhuleitten mukaan kuulema maa, jonka olematon jumala on jutskuille luvannut. Fakki- idioottit uskovat tätäkin valetta.
Koska olematon jumala ei tietenkään pysty edes Jutskulandiaa tappamisissa auttamaan, niin apuun tulee ja on aina tullut auliina Usa, joka antaa ilmaiseksi tappoaseet jutskujen käsiin, jotka puolestaan olemattoman jumalan tahdosta tappavat siviilejä ja mielellään myös pikku lapsia.
Vasta kun Usa lopettaa Jutskulandian avustamisen kokonaan, niin tappaminen voi loppua. Ilman aseita ja ammuksia, ei kansamurhakaan jutikoilta onnistu.
Se minua kuin monia muitakin ihmetyttää, että lahjoittaako Usa jutikoille tahallaan niin heikkoja ja surkeita asejärjestelmiä , ettei niillä osu maaliin?
Irakissa. Aganistanissa ja muualla Usan aseet tappavat metrien tarkkuudella, mutta Gazassa ne osuvat "vahingossa" sairaaloihin, abulansseihin asuintaloihin ja viimeksi Yk:n rakennukseen. Noh, kaikki älyissään olevat tietävät, että jutskut tappavat tahallaan siviilejä ja lapsia, saadakseen aikaan mahdollisimman paljon kauhua ja pelkoa.
Aseet pois jutikoilta
14
83
Vastaukset
- Moonrnan
Ei taas punikkikommari iirohiiri puhunut sanaakaan Hamasin rakettitulesta ja kuinka raukkamaisesti sitä ammutaan naisten ja lasten keskeltä,tiettävästi sairaaloiden ym. tienoilta.
Kyllä muuten USA:kin on Afganistanissa ja Irakissa osunut pommeillaan esim. hääkulkueisiin, eikä siis suinkaan ole ollut "metrin tarkkuutta", että älä nyt punaiiro taas puhu ristiin, kun olet riekkunut juurikin noilla USA:n siviiliuhreilla aiemmin :P
No varmaan Kairakettu tulee kohta pyyhkimään nettihiiri-iiron silmistä kyyneleet pois ja itkijä-iiro saa mennä nukkumaan,kun on vollottanut enimmät maailmantuskansa.....- Naurajasi
Voimme avoimesti julistaa, ettei arabeilla ole oikeutta asuttaa edes yhtä neliösenttiä Eretz Israelista (…) Ainut asia mitä he tulevat koskaan ymmärtämään on väkivalta. Tulemme käyttämään äärimmäistä väkivaltaa, kunnes palestiinalaiset matelevat nelinkontin jalkojemme juuressa.” Rafael Eitan, Israelin puolustusvoimien johtaja – Gad Becker, Yediot Ahronot. 13. huhtikuuta 1983. New York Times 14. huhtikuuta 1983". Israelia on aivan turhaa puolustella, kun mielipiteet ovat järjestään tätä mielisairasta luokkaa.
- bofffffFFFFF
Naurajasi kirjoitti:
Voimme avoimesti julistaa, ettei arabeilla ole oikeutta asuttaa edes yhtä neliösenttiä Eretz Israelista (…) Ainut asia mitä he tulevat koskaan ymmärtämään on väkivalta. Tulemme käyttämään äärimmäistä väkivaltaa, kunnes palestiinalaiset matelevat nelinkontin jalkojemme juuressa.” Rafael Eitan, Israelin puolustusvoimien johtaja – Gad Becker, Yediot Ahronot. 13. huhtikuuta 1983. New York Times 14. huhtikuuta 1983". Israelia on aivan turhaa puolustella, kun mielipiteet ovat järjestään tätä mielisairasta luokkaa.
Tottahan tuossa on joka sana. Mielisairaus taitaa olla sinun puolellasi.
- Iirofani
Älä vikise pahviaivo vaan etsi todisteet Iiron "kommariudesta". Eikö konttaajien ja kyykkijöiden kunkku Moonman tiedä, että Venäjällä on kapitalismi? Oletko ollut katsomassa kun lähettävät muka ilotulitteita lasten keskeltä, tai sairaalan läheltä.
Pahviaivona uskot mitä jostain luet. - drgdg
Olen 100% Miken kanssa samaa mieltä.
- HYI OLKOON!
KOMMARI!
- yksi pettynyt
Juutalaiset ovat toooooodella sairaita
- Keinstein
Ja pahanhajuisia, kaiken kaikkiaan epäsiistejä ja epärehellisiä.
- Gggagagaggaga
Keinstein kirjoitti:
Ja pahanhajuisia, kaiken kaikkiaan epäsiistejä ja epärehellisiä.
Ette ole tainneet muslimialueilla käydä :S
- Tosimies.
Sinä taidat olla sukua kohudosentille, samanlainen pilluparta poskeen ottamiseenkin ja samanlainen idiootti kommunisti.
- Iirofani
Sinä olet "tosimies"vain kusen- ja paskanhajustasi lantapellota rtulon jälkeen ja etenkin matalaosasuudestasi kommari-ininöinensi. Lukutaitokin on kadonnut järjen mukana. Iiro kusee poikki tollasen "tosimiehen".jolle täällä nauretaan vääränä.
- nuke them good
Euroopasta pitää roudata loputkin Tosijutikat Palestiinaan, evakuoida palestiinalaiaet ja pommittaa sitten koko israel hevon hel ve ttiin, se on ainoa varma keino :-)
- sama sontaa
nuke them good kirjoitti:
Euroopasta pitää roudata loputkin Tosijutikat Palestiinaan, evakuoida palestiinalaiaet ja pommittaa sitten koko israel hevon hel ve ttiin, se on ainoa varma keino :-)
Niin ja Norja taas varpaillaan ei kait muslimit ole asialla. Sanon suoraan että ne jotka täällä puollustaa muslimeita ovat täysin samanlaisia PAHVIAIVOJA. jA PISTE. Niiden paikka löytyy arabinaista ei suomesta, on sitten suomalainen tai maahanmuuttaja ihan sama asia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1622569Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658
