Sota on kaunis siinä on voimaa
Sota on siisti
8136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://youtu.be/xHEG3qnZntI
"Jotkut onnekkaat nukkuivat parakeissa. Näkyi selviä merkkejä siitä, että asiat rintamalla eivät olleet menneet suunnitelmien mukaan: tuhansia haavoittuneita miehiä, joista jotkut olivat kauhistuttavasti silpoutuneita, haudankaivuuseen määrättyjä joukkoja ja pahaenteinen kalman haju."
...
"Pahinta olivat kuolleet, sillä joka nurkassa lojui kranaattisen kauhistuttavasti runtelemia ruumiita. Ne, joilla vielä oli kasvot, tuijottivat hirvittävillä silmillään. Juoksuhautojen tuolla puolen olevaa ei-kenenkään-maata saastuttivat turvonneet ja mätänevät ruumiit. Kaikkialla oli hävitystä. Ruoho ja vilja olivat kadonneet mutamereen. Oksattomat ja lehdettömät puut törröttivät mustuneina ja silpoutuneita runkoina."
Ja tätäkö sinä kutsut kauniiksi!
Vesku mikset unohtaisi sodan ja jatkaisi matkaa johonkin missä voit unohtaa sodan?
http://www.youtube.com/watch?v=CcEnFwvDGt0
http://www.youtube.com/watch?v=x0LJlYKe76I
Mitä tähän nyt enää lisään ?
vai oliko ne oikeat natsit sionisteja ?
Suomeenki kunnon sota !! Suomalaiset valkoiset vastaan suomenhurrit ja somalit.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9350301
USA ei kestänyt kuulla totuutta presidentti Ahmadinejadin
Mm. BBC:lle työskennellyt arvostettu brittitoimittaja Alan Hart on avautunut ensimmäistä kertaa syyskuun 11. päivän iskuista Kevin Barrettin radio-ohjelmassa.
Hart on keskustellut WTC-iskujen salatuista taustoista maailman suurimman rakennusteollisuusyrityksen konsulttien kanssa.
- Ei ole epäilystäkään siitä, etteikö tornit tuotu alas räjähteillä.
Hart otaksuu WTC-iskujen olleen CIA:n ja Israelin tiedustelupalvelu Mossadin aikaansaannos.
Hart on yksi maailman arvostetuimmista Lähi-Idän poliittisista toimittajista. Miehen kerrotaan toimineen mm. Palestiinan ja Israelin epävirallisena kommunikaatiolinkkinä 80-luvulla.