Muistelen alun alkaen a.b:n sitä kiivaasti vaatineen. Muuten. Iso miikka norjalaisille, että tuollaista natsia ei ole vielä tuhottu.
Onkohan Breivikilla nettiyhteys sviitissään?
eieiei!
2392
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Tuhottu? Miten niin tuhottu? Hänhän voittaa ja tuhoaa vasemmistolaiset.
Tarkoitti kai eliminointia. Sen jälkeen ei voita tai tuhoa ketään enää lisää. Nimim. eieiei.
On hänellä ja yhteys työnantajaan pelaa! Mitenkä muuten tuo homma ois muuten onnistunu ?
Sehr Gut.Ja.
Venäjällä breivikin kaltainen hörhö olisi jo kauan sitten olisi hoideltu
http://iltalehti.fi/ulkomaat/2011072314102192_ul.shtml
Venäjällä Brejviikin kaltaista hörhöä olisi ylistetty.
Breivik ainakin ylisti putinia viisaaksi ja parhaimmaksi johtajaksi euroopassa. Vain vasurit saivat kyytiä.
Johan ne ruotsalaisekin saavat kunnon yhteydet selleihinsä.
Kadehdittavaa kun täällä Suomessa on niin huonot ja hitaat yhydet.
vastustaminen pitäisi tehdä jokaisessa demokraattisessa maassa kansalaisvelvollisuudeksi.
Islam on aina demokratian vihollinen.
Mutta islamia tuskin vastustettaan kovin tehokkaasti murhaamalla kylmäverisesti kymmeniä kesäleirillä olevia nuoria sekä haluamalla tukea Hamasia, al-Qaidaa ym. islamilaisia terroristijärjestöjä, kuten Breivik teki.
kannatti hamasia ja Al-Qaidaa?
Myönnän, että hänen sinänsä oikeutettu pelkonsa/vihansa islamin leviämistä vastaan olisi saanut ottaa kohteekseen sen oikean maalin eli muslimit eikä vasemmistonuoria.
Lasten murhaaminen on aina raukkamaista. Toisaalta tiedän, että islamistit murhaavat "vääräuskoisi" silmäänsä räpäyttämättä.
Afganistanissa ammuttiin juuri kaksi suomalaisnaista ja outoa sinänsä, tälläkään palstalla ei ole muuta myötätuntoa heitä kohtaan herunut kuin "siitäs saivat."'
Mutta msulimeille kyllä sympatiaa riittää...
"Lasten murhaaminen on aina raukkamaista. Toisaalta tiedän, että islamistit murhaavat "vääräuskoisi" silmäänsä räpäyttämättä."
Parasta aikaahan Israelilaiset murhaavat naisia ja lapsia sekä saavat tämän palstan 100% tuen hihhuleilta teoillensa.
Afrikassa on menossa noitavainot missä naisia ja lapsia tapetaan noitina päivittäin eikä hihhulit täällä viitsi oikaista oman uskonveljiensä tekoja.
korttia on täysin turha käyttää.
'
israel olisi suostunut jo viikko sitten tulitaukoon, Hamas ei.
Niin kauan kuin Hamasin rakettituli jatkuu, Israelilla on oiekus puolustautua.
Ja kaikki alkoi siitä, kun Hamasin terroristit murhasivat 3 israelilaispoikaa.
MIKÄ TÄSSÄ ON NIIN VAIKEAA YMMÄRTÄÄ?????????????
Niin MONTAKO IHMISTÄ 70 l lähtien ovat nämä kotiraketit tappanneet??? Siitä on tilastoa ha luku on 30 vuodessa alle 200 mutta ISRAELILLA LUKU ON KYMMENIÄ TUHANSIA JA MUUT HIVUTUKSET JA SALAMURHAT PÄÄLLE! Israelin perustaminen loi 6 milj pakolaista alueelle eli kokobainen suomen kansa hortoilee siellä että palestiina tappelee olemassaolostaan kun taas useael miehittäjänä puhtaasti!
Mossad koulutti breivikin mm Liberiassa!
Eihän sitä Gaza-vankilaa voi hyväksyä. USA:n osavaltio, Israel estää itsenäisen alueen muodostamisen palestiinalaisille.
Hamas ampuu ohjuksiaan siviilien keskeltä. Se on valmis murhaamaan omaa kansaansa käyttääkseen siviilien kuolemia sitten propaganda-aseena Israelia vastaan. Ja hyödylliset idiootit auliisti toistelevat näiden terroristien propagandaa täällä.
Manifestissaan Breivik ilmoitti tukevansa Hamasia, inspiroituneensa al-Qaidasta ja kaipaavansa kalifaattia takaisin, koska hänen pipin päänsä mielestä se olisi hyvä liittolainen.
ABB myös tunnusti aiemmin tänä vuonna, ettei todellisuudessa suunnannut iskuaan islamia vastaan, vaan päinvastoin islamin vastustajia vastaan. Hän on todellisuudessa islamofiilinen uusnatsi, joka halusi käynnistää iskullaan antijihadisteihin kohdistuvan ajojahdin.
http://www.theblaze.com/stories/2014/02/21/the-story-the-msm-missed-nordic-terrorist-claims-he-embraced-counterjihadists-in-manifesto-to-discredit-them-protect-neo-nazi-allies/
ampua "kotiraketteja"?
Älkää ampuko niin ei tule ongelmia.
naida (ja nussia) vääräuskoisen naisen, mutta musliminainn ei saa naida (saatikka harrastaa seksiä kanssaan) vääräuskoista miestä.
Tämä tekee lähtökohtaisesti jokaisesta muslimimiehestä viholliseni.
Joten minulta on turha yhdenkään musun tulla sympatiaa kyselemäöän.
L´haim!
Long live Israel!
keksityltä. Juuri sen verran monimutkaista...
Vaikka ABB onkin rikollisten piirissä kuningas ja pyhimys, niin Pietarin kaduilla hän ei eläisi varttituntia.
Breivik ylisti pietarin johtajaa! Mutta hänet koulutti mossad!