Suomessa asuu tuhansia afgaaneja

Jotka pystyvät vielä pahempaan kuin muutaman luodin ampumiseen. Miksi muuten noita-akka Nazima ei ole kommentoinnut tapausta.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuka päästää Suomeen näitä muslimi-terroristeja? Heidät pitää haastaa oikeuteen Suomen turvallisuuden pilaamisesta.

Äänestä
  • Kepu, uskovaiset kirkko Räsäset ja ruotsalaiset. 90-luvullahan nämä inisi avoimuutta. Vedottiin suomalaisten massamuuttoon 60-luvulla ja "humanisiin arvoihin". Harmi kun lama Suomi uskoi tätä Ahon nauraessa itsensä kippuraan. Kekkosen aikana oli juuri 70-luvulla hyvä se, että maahanmuutto ja maastamuutto olivat lähes olematonta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussufeita nääs kirjoitti:

Jotka pystyvät vielä pahempaan kuin muutaman luodin ampumiseen. Miksi muuten noita-akka Nazima ei ole kommentoinnut tapausta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu