Kauppakeskus Kampissa torakkaongelma

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014072818523986_uu.shtml

Kannattaa miettiä mistä vaatteensa ja tavaransa ostaa.
2275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

yöks!

Äänestä

Torakoista russakka on se tavallisin. Syö elintarvikkeita ja ulostuksillaan pilaa ne.

Eihän tuolta uskalla mitään ostaa, jotta ei levitä torakoita kotiinsa. Uskaltaako siellä edes käydä? Saa torakoita mukaansa vielä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


23423342423 kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014072818523986_uu.shtml

Kannattaa miettiä mistä vaatteensa ja tavaransa ostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu