Rakettejalöytyi jo kolmannen kerran
YK:n ylläpitämästä koulusta Gazassa löytyi raketteja kolmannen kerran. YK:n toimiston edustaja tuomitsee löydön.
http://goo.gl/HbwfwW
Rockets found in UNRWA school, for third time
UN agency spokesperson condemns discovery, says munitions expert hasn’t yet reached Gaza facility
http://www.timesofisrael.com/rockets-found-in-unrwa-school-for-third-time/
http://goo.gl/HbwfwW
Rakettejalöytyi jo kolmannen kerran
3
60
Vastaukset
- vanha ystävä
Etköhän taas laita "youstube"-videota tänne :)
Me täällä Ernestasissa olemme jo pitkään joutuneet katselemaan hihhulointiasi. Onneksi sentään siri tajusi lähteä lätkimään kyllästyttyään idioottimaisuuksiisi.
Sinä et taida sanamies ymmärtää, tyhmä kun olet, että ei täällä kukaan usko apukoululaistyyppisiin kirjoituksiisi koska olet niin paljon valehdellut täällä.
Olet sanamiehenä aiemmin kertonut olevasi kaksimetrinen atleettivartaloinen pohjalainen yritysjohtaja ja ajelet vain mersuilla ja matkustelet amerikoissa ja tuhoalueilla? :)
Vai hävettääkö se, että sanamiehenä uhkailit muita kirjoittajia IP-osoitteiden selvittämisillä ja verilirisee-uhkailuilla? :)
Tosin olethan näillä uusillakin nikeillä uhkaillut minua "kuudestilaukeavalla" ja luuvitosella :) Jopa "kuulaa kalloon" uhkailet minulle laittavasi :)
Nyt sitten olet kiukuissasi kun olen vanhatkin valheesi tänne tuonut esille.
Miksi pidät sitä huonona asiana? Miksi kirjoitit näitä valheitasi silloin ja miksi edelleen jatkat niitä?- n22227wqxzdome
´vanha ystävä´,on kerrankin sivusta seuranneena pakko todeta,että harjoittamasi jatkuva ad hominem- (toisen kirjoittajan henkilöön itse aiheen ja asian sijaan käyvä) pommituksesi ei ole omiaan lisäämään omaa uskottavuuttasi, päinvastoin,se antaa väistämättä signaalin siitä,että argumenttisi ovat loppuneet ja olet hävinnyt debatin.
Jos ´´paukut´´ itse asian ja aiheen suhteen ovat loppuneet,olisi huomattavasti vähemmän noloa vaieta ja vetää henkeä,kuin jatkaa loputonta henkilöön käyvää räksytystä,joka on omiaan herättämään lähinnä myötähäpeää puolestasi,pointtien mennessä jokseenkin suvereenisti kohteellesi. n22227wqxzdome kirjoitti:
´vanha ystävä´,on kerrankin sivusta seuranneena pakko todeta,että harjoittamasi jatkuva ad hominem- (toisen kirjoittajan henkilöön itse aiheen ja asian sijaan käyvä) pommituksesi ei ole omiaan lisäämään omaa uskottavuuttasi, päinvastoin,se antaa väistämättä signaalin siitä,että argumenttisi ovat loppuneet ja olet hävinnyt debatin.
Jos ´´paukut´´ itse asian ja aiheen suhteen ovat loppuneet,olisi huomattavasti vähemmän noloa vaieta ja vetää henkeä,kuin jatkaa loputonta henkilöön käyvää räksytystä,joka on omiaan herättämään lähinnä myötähäpeää puolestasi,pointtien mennessä jokseenkin suvereenisti kohteellesi.Älä välitä se on jälkeen jäänyt yksilö. Mitä noille vammaisille mitään mahtaa kun ovat päästään viallisia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1911330
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138893- 85842
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?51730Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t252622Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä311597Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55579- 53574
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7570
